AlbumaiAtlikėjaiNaujienos

Naujas Alhi albumas: Sustabdytos akimirkos ir virš elektroninių debesų pakilęs repas

alhiJaunosios lietuvių kartos elektroninės muzikos prodiuseris bei reperis Alhi (tikrasis vardas Albertas Kazlauskas) seniai tapęs retu audringų hip-hop‘o vakarėliu svečiu. Paslapties ir individualumo skraiste užsiklojęs atlikėjas mėgaujasi vidine laisve, nepastebimai įsiliedamas į minią, kuri net neįtaria, kas toksai eina šalia.

Vis dėl to, šių metų vasarą jis akies krašteliu leido pažvelgti į tai, prie ko nepailstamai dirba savo paties įsirengtoje studijoje. Eterį pasiekė debiutinis Alhi video klipas dainai apie asmens vidinę kovą su savimi, pavadinimu „Between me & myself“po kurio jis metė sau iššūkį – leidosi į 1000 km kelionę pėsčiomis link Santiago de Compostela.

Tik pasiekęs tikslą jis tikrąją ta žodžio prasme suprato seną tiesą, jog svarbiausia yra ne rezultatas, bet ėjimas link jo. Todėl rengiant medžiagą savo naujam opusui buvo aišku, kad jis turi atspindėti tą sustabdytą akimirką, kurioje slypi kūrybos proceso džiaugsmas. Neveltui albumo pavadinimui atlikėjas pasirinko legendinius J.W. Getės „Fausto“ žodžius. Pats Alhi teigia, kad tai yra pirmasis albumas, kuriuo nuo pradžių iki pabaigos yra pilnai patenkintas. Šįkart į kokybę, o ne kiekybę susikoncentravusi muzikinė energija sutalpinta į 6 su puse kūrinio, kuriuose vyrauja nakties atmosfera ir melancholiškos nuotaikos. Sodrius garsų tonus užpildyti vokaliniais intarpais autorius pasikvietė būrį scenos senbuvių – charizmatiškąjį grupės „O2“ lyderį Dovarą Nevardauskį, slapyvardžiu „Doo“, ilgametį Alhi bendražygį ir šiuo metu grupės „Sofa Nr.42“ vadovą Matą „Mato Nesimato“ Mulevičių, lenkiško repo ambasadorių Lietuvoje Karol Pašnikovič pravarde „Filmik“, nuostabaus balso savininkes Justę Kraujelytę bei Laurą Grinkevičiūtę.

Siūlome pasiklausyti albumo dainų santraukos:

Nepaisant šių dienų tendencijos albumus leisti tik internetiniame pavidale, Alhi lieka ištikimas fizinio formato tradicijai. Tačiau, kad tai nebūtų tik dar vienas CD, renkantis dulkes, jis paruošė kai ką netikėto.. Konvencines muzikinio albumo formos ribas laužantis CD labai limituotu tiražu neprimena nieko, kas iki tol būtų pasirodę mūsiškėje leidybos rinkoje – jis pateikiamas rankų darbo medžiaginėje dėžutėje su septyniomis 10×15 cm analoginiu fotoaparatu darytomis nuotraukomis, kiekvienos dainos kūrybinio proceso aprašymu bei asmenine padėka ir palinkėjimu kiekvienam įsigijusiajam.

Albumui skirtas puslapis, kuriame yra daugiau informacijos: www.alhi.lt

Specialiai albumui reklamuoti koncertų organizuoti nesiruošiantis atlikėjas užsimena, kad standartiniuose repo muzikos formose jam vis sunkiau išsitekti, todėl kalbėdamas apie ateities planus reziumuoja, kad šis leidinys žymi tam tikrą jo kūrybinės asmenybės transformacijos etapą. Kokia kryptimi gali pasukti kūrėjo muzikinės tendencijos, kol kas nežino niekas..

Žymos

Susiję

2 komentavo

  1. uzsakiau fizine kopija…labai idomu pazureti i ta ranku darba …oalbumas…geras …aciu …duovana kaledoms
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close