AlbumaiNaujienosVideo Klipai

Naujas Grime'o mixtape daužyti jūsų protą ir kolonkes [BEETA x SAYMORE (Ganjaman) – ERROR]

Kai susitinka du MC, gyvenantys undergroundinio pasaulio celėse, gerbiantys bei mylintys žodį, skambesį, žodžio galimybę tekėti ir stingti sunkiose ir sudėtingose instrumentalų formose, pasiekiamas įdomus rezultatas. BEETA ir SayMore a.k.a GANJAMAN pristato pirmąjį lietuviško GRIME’O mixtape’ą “BEETA x SAYMORE – ERROR” kartu su klipu, kuris įvaizdina vieną iš mixtape’o gabalų.

Gyvename tarp savo dvasinių, protinių, sistemos error’ų. Gyvename giliame vidiniame nuosmūkyje. Visi esam sistema, kuri lūžinėja, lagina, nebesugeba tinkamai užkrauti vertingų dalykų.

[ytp_video source=”ZtJ–32mILo”]

Visuomenė vis labiau tolsta nuo žmogiškumo, vertybių, viskas aplinkui tampa per daug fragmentiška, žmogaus prasmė vertybiškai nenuosekli, nenuoširdi, netikra. Kokio žmogaus prasmė? Kas yra žmogus? Kas yra žmoguje? Kas tas Žmogus? Koks žmogus? Žmogus? Ką?

Dvasinius deimantus keičia išoriniai deimantai, tarsi tai būtų vienintelė siekiamybė. Žmonės tolsta nuo savęs ir vieni nuo kitų, slapstosi savo kasdienybės bunkeriuose kariaudami su savo cukriniais šešėliais, bet ne su savo ydomis ar nuopoliais.

Esame paradoksalus veidrodis, atspindintis žmogaus procesą, jo vyksmą, nes esame atspindžiai tame veidrodyje. Taip pat esam ir rėmai, kuriame tas veidrodžio vanduo pjausto jame gyvenančius padarus. Mūsų vidinius padarus, pjausto mus pačius.

Mes patys save pjaustome ir pardavinėjame tuštybės turguje, tikėdamiesi, kad už kelis gramus rūkytos sielos galime gauti penkias minutes šlovės net nesusimąstydami, kad ta šlovė gali būti neroniška. Nesusimąstydami, kas esame iš tirkųjų, kas turime būti. Nesusimąstydami ar esame vertingi iš tikrųjų. Ar esame.

Klausyti viso BEETA x SAYMORE (Ganjaman) – ERROR mixtape:
[ytp_video source=”n6PninIVu1Q”]

Savo prote slypinčiais interpretaciniais peiliais paskerdę pateikto MIXTAPE’O turinį turite galimybę traukti iš jo vidurius, mesti ant savo sąmonės sniego ir iš to išsiburti sau ateitį, kuri priklauso tik nuo jūsų pačių įsigilinimo ir supratimo, nuo jūsų gebėjimo suprasti pateiktį, pvz galėtų būti taip:

a)nenoriu būti toks
b)vertybės yra gerai
c)koks skirtumas
d)čia nesąmonė
e)eikit na*ui
f)ką?
g)kažką supratau
h)dar per jauna/as
i)aš gyvenu kitaip
j)bus matyt
k)etc.

Jei yra galimybė – dalinkitės. Jei nesuprasite Jūs, galbūt supras Jūsų draugė ar draugas, jei pasidalino šiuo dalyku Jūsų draugė ar draugas, o Jūs nesuprantate, reikia daryti išvadas, kad ne visiems viskas yra suprantama ir tai normalu. Galbūt Jūsų sąmonėje šiuo metu vyksta labai didelis ERROR’AS.

Galbūt šiuo metu kalusydami ir nesuprasdami kas vyksta ir esate vienas iš mūsų KŪRINIŲ.

Galbūt tik dėl to ir esate.

ER-OR
EOROR
EEROR
EROOR
EOOOR
ERrOR
eRROR
ERRor
ErROR
ErrOR
ERROr
E__OR
E11OR
E00OR
EeeOR
reROR

Mixtape atsisiuntimas –> http://www13.zippyshare.com/v/LUYqxfYh/file.html

Tu čia?

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close