NaujienosVideo Klipai

Naujas Mental Crew video apie herojus be kaukių

mental crew herojai„Herojai būna super, būna bjaurūs. Būna gelbėja pasaulį, būna atima paskutinį skatiką iš saujos.“ Kaip ir priklauso reperiams, naujojo „Mental Crew“ vaizdo klipo pristatymą pradedame eiliuotai.

Vos prieš kelias savaites albumą „Grįžk prie repo“ ir klipą kūriniui „Lietuva“ paviešinusi Lietuvos hiphopo supergrupė nesnaudžia. Vilniečiai jau spėjo sulaukti žiniasklaidos dėmesio ir lankėsi ne vienoje radijo laidoje, o internetiniai portalai nuolat seka, ką gi trijulė šį sykį iškrės.

O šį sykį – antrasis, albumą pristatantis klipas. Kūriniui „Bjaurus herojus“ grupė „Mental Crew“ pasirinko mūsų šalies muzikinėje padangėje pakankamai retai naudojamą – animaciją.

Žmogų vorą, vėžliukus nindzes bei kitus herojus piešė Tomas Misevičius, o Nauris DA darė vizualizacijas. Tomas Misevičius prisidėjo ir prie grupės viršelio dizaino.

Už muzikinę kūrinio dalį atsakingas Sidabras, o prie jo, Arty bei Tigrio, prisijungė buvęs „Mental Crew“ narys Dada. Jį lietuviško repo gerbėjai turėtų atsiminti iš internetinių mc kovų bei nuotaikingų kūrinių „Kąstytis“, „Dviratis“.

„Bjaurus herojus“ tai kūrinys, kuris ironiškai ir tiesiogiai apibūdina šiuolaikinius herojus. Ne visi iš jų veidus slepia po kaukėmis ar puikuojasi besiplaikstančiais apsiaustais. Kartais jie gyvena kiekviename iš mūsų.

 

Klipą galite rasti čia:

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close