AtlikėjaiĮdomu!Interviu

Naujas nuoširdus Loto darbas Pasiilgau namų

Loto
Loto ( nors galėtų būt ir Messi jei repuotų Lietuviškai 🙂 )

Yra kūrinių, kurių paklausius viskas taip aišku, kad rodosi net lietuviškai nemokantis viską suprastų. Kartais tai nuobodu, tačiau jei tai tikrai yra nuoširdu ir „į temą“ – tai kam tas labirintas? Šis klausimas kilo paklausius naujo Loto darbo Pasiilgau Namų. Gal kiek nutolta nuo repo, bet darbas visgi turi tą formulę, kuri jį verčia įdomiu ir tuo pačiu bent kartą atsukt „nuo pradžių“, tad puiki proga trumpai pakalbint autorių.

Sveikas – taigi kada/ar reikalingas labirintas tekstuose?

Sveki. Aš už posakį, kad  visas grožis yra paprastume. Be abejo mėgstu  tekstus, kuriuose reikia ieškot prasmės, bet pastebėjau, jeigu daina nuoširdi, jai nereikia jokių labirintų ar paslėptų minčių. Ji savo paprastumu įgauna daug didesne prasmę už tuos visus labirintus, kuriuose autorius būna ir pats pasiklysta.

Daug laiko praėjo nuo Monotonijos Vartų (~2007, bent nuo tada daugelis sužinojo Loto vardą) – repas liko?

Repas nėra vienadienis svečias mano gyvenime. Šis muzikos stilius ir jo kultūra nuo pat vaikystės žavėjo ir iki šiol žavi mane. Smagu, kad ir pats galiu prisidėti prie Lietuvos Hip Hop‘o kultūros. Monotonijos Vartai buvo tas tramplynas į pasitikėjimą savo jėgomis, kuris paskatino mėgautis  kuriant tekstus, kuriuos vertina ir mėgsta aplinkiniai. Repas ne tik liko, jis buvo ir iki šiol gyvena manyje .

Kuom skiriasi kūrybos procesas, kai esi svetur?

Kūrybos procesas išties pasikeitęs. Nėra studijų kur galėtum, bet kada nuvažiuot ir įrašyt dainą. Bet emigravimas davė ir pliusų, kad reikalingą įrangą galėjau nusipirkti pats. Tad dabar paprastesnės sąlygos įrašams. Tekstų rašymas išliko tas pats, kai turi minčių jas užrašai, trini, vėl rašai. Be abejo nauja aplinka daro įtaką tekstų turiniui, bet manau tai logiška. Su kitais MC bendraujam ir įrašynėjam „per atstumą“.

Shamanas su grupe pasirodė Dinamite, iškart tavo solinis darbas – ar dar yra Kasandra?

Džiaugiuos, kad ShaMaN‘as nesustoja kūrti ir tobulėti. Jis išties labai daug prisidėjęs prie to kas šiandien esu Lietuvos hip hopo padangėje. Kasandra buvo projektas, kuris gyvavo, kai gyvenau Lietuvoje. Niekas nėra pasakęs, kad grupė Kasandra baigė savo egzistavimą. Praeitą rudenį koncertavome Šiauliuose. Tad grupė Kasandra dar tikrai duos apie save išgirsti ateityje. Projektas tikrai nemiręs. Jei taip atstiks mūsų gerbėjai tikrai tą sužinos oficialiai.

Ko iš tavęs galima laukti artimiausioje ateityje? Kai tekste 10 kart pakartota “pasiilgau” – gal artimiausiu metu yra šansų tave pamatyti grįžusį, kuriame iš renginių?

Visada norisi grįžti į gimtinę. Bet ne visada yra sudarytos sąlygos, tai padaryti. Nenoriu nieko žadėti, bet manau šiemet bus galimybė išvysti mane ant scenos. Labai apmaudu, kai žinai kokie renginiai vyksta Lietuvoje ir negali juose sudalyvauti. Bet reikia nenukabint nosies, renginių dar bus ir kai kuriuose tikrai susitiksime.


Žodis

Aš naudodamasis proga noriu padėkoti Tomui Pupiniui, kuris davė pradžią Pasiilgau Namų kūriniui ir Andriejui Apučiui (LPM) už tai, kad įgyvendino mano viziją. Be abejo Lietuvai, už tai, kad turiu ko ten pasiilgti. Ir aišku ačiū visiems tiems, kuriems mano kūryba yra nesvetima. Būkite sveiki ir laimingi.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close