Įdomu!Straipsniai

NAUJAS STARTAS

Du tūkstantaisiais atsidarė Hip-Hop.lt ir jei skaitai šią žinutę galima lažintis, kad portalas TAU padovanojo daug gerų atradimų, o galbūt netgi tam tikra dalimi formavo supratimą apie HH kultūrą ir paskatino to imtis? Gera žinia ta, kad tai ne atsisveikinimas – tai yra PASISVEIKINIMAS su Tavimi ir darbai padaryti per smagius pastaruosius 14 metų išliko ir bus tęsiami!!!

valdo

Dabar kai jau paspaudėme rankas galime žiūrėti ką turime. Drąsiai galima sakyti, jog turime visą išaugusią HH kultūrą, todėl auga ir portalas! Prie Hip-Hop.lt komandos* prisideda  Rap.lt radijas, Siuvyklos kolektyvas, Lietuviškas Repas su kruopščiai kaupiamais repo tekstų archyvais ir PMP forumas [tiems kas manot, kad Lietuvos repe yra 0 VIENYBĖS, su džiaugsmu pranešame, jog klydote. O jei nežadat pradėti galvoti – viršuj dešiniajame ekrano kampe rasite iksą].

DABAR Hip-Hop.lt portale bus pristatytos visos svarbiausias Lietuvos ir aktualiausios užsienio repo naujienos. Čia rasite archyvą (aukso fondą ) **, kuriame daug iki šių dienų aktualių minčių bei straipsnių pradedant nuo Graffity baigiant apžvalgomis ar supažindinimu su MC betlais. Kalendoriuje matysite renginius***. Radijas ir Plug Dj taip pat savo vietose. Lietuviško repo mp3 biblioteka ir galimybė atsisiųsti mėgstamą muziką****. Pagal atlikėjus surikiuoti repo lyriksai ir galiausiai didelė ir plati bendravimo erdvė – PMP formumas. Pradžiai tiek, o bus tik dar daugiau, tad welcome aboard!

1 meilė!

* Jei turi nuomonę, kada nors esi matęs abėcėlę ir mėgsti Hip Hop‘ą – susisiek su mumis ir jau būsi svarbi dalis, kuri padės skleisti HH!
** Tikrai yra sukaupta velniškai įdomios informacijos!
*** Organizuoji renginį susijusį su HH? Tik duok žinoti ir padėsime jį pristatyti!
**** Nori, kad tavo kūriniai būtų radijoje, repotekoje ir siuntiniuose – tark žodį!

Susiję

7 komentavo

 1. as ir sakau, kad nesamone tapo. senas buvo 100 kart geriau, nebeidomu ci anet lankytis:)
  0  0
 2. viskas tvarkinga ir gražiai blizga – pagaliau panašu į 21 amžiaus site’ą. stiprus projektas bus, jei tik liksit aktyvūs 🙂 pagarba prisidėjusiems!
  0  0
 3. Įdomus požiūris kai portalas jau 4 metus merdėjo (paskutiniai straipsniai ir naujienos rašytos 2010m.). + prisidedančių žmonių skaičius tik padidėjo, o nei vienas seniau rašęs ar norintis rašyti nebuvo ir nėra atskirtas ar dar kaip nors… Nostalgija gerai, bet žiūrint blaiviai buvo du keliai arba tvarkyti arba naikinti. Pasirinkta manau teisingai. Kas dėl “mažvaikių” amžiaus vidurkis Jus ponai RAA ir Hindle tada manau nustebintų, bet tai visai nesvarbu, nes čia nėra asmeninis kieno nors portalas ir jeigu daroma tai daroma išvien visų pastangomis. Kuriama negaunant realios naudos, visa daroma aukojant laiką po darbų, laisvalaikį ir dėl to didelis AČIŪ kiekvienam prisidedančiam prie HH!
  0  0
 4. hip-hop.lt kiek metu begyvuotu, visada randu ka nors naujo, imformatyvaus, pozityvaus ir idomaus. Respect!
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close