G&G SindikatasNauja DainaNaujienosStraipsniai

Naujausias „G&G Sindikato“ kūrinys – apie vieną iš grupės narių

Metų pradžia „G&G Sindikato“ vyrams yra itin darbinga – vasario viduryje išleidę aštuntąjį albumą „99“, jie šiuo metu intensyviai ruošiasi koncertams didžiosiose šalies arenose. Šiandien grupė su klausytojais dalinasi kūriniu „Misteris Alkotesteris“ iš naujojo albumo ir pasakoja jo atsiradimo istoriją, nukeliančią net dešimt metų atgal.

„Kūrinys „Misteris Alkotesteris“ – tai pasakojimas apie rokenrolišką gyvenimo būdą ir nerūpestingai leidžiamą laisvalaikį, – sako grupės narys Gabrielius Liaudanskas-Svaras. – Dainos pagrindinis veikėjas yra sukurtas iš šimtų stebėtų žmonių, tačiau visgi pagrindinis įkvėpimo šaltinis man buvo „G&G Sindikato“ narys Kastetas. Žinoma, kūrinys nėra paremtas konkrečiais jo gyvenimo faktais, jis labiau kuria bendrą emociją.“

Kūrinio herojus Kastytis Sarnickas-Kastetas prisimena, jog šios dainos priedainis jų kompanijoje pradėjo skambėti jau prieš dešimtį metų.

„Tais laikais turėjome idėją sukurti pankroko grupę – net buvome sugalvoję pavadinimą, tačiau jis buvo ypač nepadorus, – šypsosi muzikantas. – Deja, niekada taip ir neįrašėme nei vieno kūrinio, bet užtat išliko ryškus prisiminimas – tuo metu Svaras nuolat niuniuodavo „Misteris Alkotesteris, rankoj alus ir vinčesteris“ ir visus labai erzindavo. Tad kūrinio priedainis – jau viename žingsnyje į paauglystę.“

Kastetas įsitikinęs, jog pastarųjų grupės „skandalų“ fone, didelė dalis klausytojų tarp eilučių atras ir kitokių prasmių. „Visada stengiamės žmonėms palikti erdvės mąstymui. Šis kūrinys – ne išimtis, ir manau, jog kiekvieno interpretacijos bus teisingos“, – sako jis.

„G&G Sindikatas“ su turu „Uždegti šviesą“ kovo 16 d. atvyks į Kauno „Žalgirio“ areną, o kovo 24 d. koncertuos Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close