Nauja DainaNaujienos

Naujienos iš rusakalbių LT MC. Gringo (MC Skrip ir Driu) bei Dima Mase pristato “22:30”

Daugiau nei prieš penkerius metus savo muzikinę veiklą susistabdė grupė Gringo, kurios įkurėjai buvo puikiai visiems žinomas rusakalbio repo atstovas MC Skrip ir Driu MC, sugrįžo su nauja daina.

2009m. įkurta grupė Gringo įrašius pirmąją bendrą dainą kartu su atlikėjų Soliariu, šturmavo Ruskoe radio Baltiją stotį ir pateko į geriausią 2009m. dainų TOP20. Tai buvo pirmoji repo grupę iš Lietuvos, kuri sulaužė radio stoties formatą ir sėkmingai užsitvirtino liderio pozicijas. Po sekmingo starto toliau tęsė Gringo projektą buvo įrašytos dar keleta dainų su grupė Funky, kurios taip pat pateko į Ruskoe radio Baltija eterį. 2012-2013m. dėl vidinių grupės nesutarimų grupė nustojo kurti bendras dainas ir atlikėjai nuėjo savais keliais. 2017m. gavau pakvietimą įrašyti bendrą dainą su rusakalbių reperių iš Londono Dima Mase, kuris taip pat pakvietė prisijungti prie kuriamos dainos MC Skripą – pasakoja Driu MC. Gavęs pakvietimą, pirmas dalykas apie kuri pagalvojau, tai puiki proga vėl kažka padaryti kartu, kaip Gringo.

Seniai stebiu Dima Mase kūrybą ir laikau jį labai perspektyvių reperiu, kurio kūrybą yra artimą Gringo stiliui, todėl nedvėjodamas priėmiau sprendimą įsirašyti kartu, kiek žinau Skripas taip pat iškarto sutiko. 2018 metais studijoje SHIAURĖ po ilgos pertraukos įrašyta pirmoji Gringo daina kartu su Dima Mase – pavadinimu 22:30. Kaip teigia atlikėjai – būtent šiuo kūriniu norėjo prisiminti sceną, naktinius klubus į rankas paimtus mikrofonus, instrumentalo garsus, susirinkusią chebrą ir trūkstamą adrenalino dozę.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close