AlbumaiNaujienos

“Nelaukėt… o mes sugrįžom!” Savaitės albumas [Little Brother ‎– “May The Lord Watch”] #61

Šią savaitę tarp daugybės kitų albumų, du ypatingai patraukė mūsų dėmesį. Pirmasis tai naujas Rapsody albumas, kuris yra praktiškai pilnai prodiusuotas 9Th Wonder. O antrasis vėlgi turintis glaudžią istoriją su šiuo beatmakeriu ir tai naujasis Little Brother darbas. Netgi nežiūrint į tai, kad Rapsody kritikai įvertino daug riebiau, mes nutarėm pristatyti Little Brother naujieną, kuri tapo savita staigmena seniems šio projekto gerbėjams. Taigi šios savaitės albumo pavadinimas “May The Lord Watch”.

Daugelis turbūt žinote, kad Little Brother vardas turi jau gan ilgą istoriją. Viskas prasidėjo dar 2002-taisiais metais, kai MC Phonte (Phonte Coleman) sujungė savo kūrybines jėgas su Big Pooh (Thomas Jones ) ir tais laikais dar mažai kam žinomu beatų kūrėju – 9th Wonder (Patrick Douthit). Tada trijulė su ABB Records pagalba ir priežiūra išleido dabar jau kultinį albumą pavadinimu “The Listening”. Po albumo sekė dar keli darbai, kol 2007-tais (9th Wonder paliko  Little Brother, o 2010 pasirodė “Left Back”, bet deja tai ir buvo paskutinis jų albumas. Phonte ir Big Pooh pareiškė, kad nebus daugiau jokių darbų ir jiems tikrai nebėra ką toliau kartu daryti studijoje. Tai buvo eros galas… solinių karjerų ir kitų projektų pradžia.

Ir štai šių metų pradžioje Pooh ir Phonte pradėjo kalbas, kad ko gero Little Brother grįš ir išleis naują albumą po 9-nių metų pertraukos. Albumą, kuris savotiškai turėtų reinkarnuoti jų senų laikų sėkmę, prikelti grupę iš užmaršties bei pristatyti naujai hiphopo kartai.

Ir štai vasaros galas ir mūsų rankose pasirodo naujas, dar karštas Little Brother. Kaip ir buvo anonsuota 9th Wonder nutarė neprisijungti prie atkūrimo, bet kiek galima spręsti Phonte ir Pooh ir patys puikiai susitvarkė su muzikine albumo puse. Naujasis darbas taikliai pataiko į pirmų klasikinių Little Brother albumų nuotaiką ir skambesį. Plius besiklausant albumo vis užtaikom į pirmų albumų šešėlius, personažus ir idėjas. Seni gerbėjai turėtų būt labai patenkinti tokiu konceptu. Nors iš kitos pusės – jaunoji karta, kuri tikrai nesupras, kas ten ir prie ko. Galbūt tai pastūmės juos pasidomėti ankstesniais LB darbais, pabandyti pagauti kampą ir suprasti kas prie ko…ir iš kur.

Bet pagrindinis albumo pliusas, kad Pooh ir Phonte vėl geroj formoj, jiems labai gerai pavyko padirbėti kartu ir papildyti vienas kitą. Jie tarsi atrado tai, ką senokai pametę, tai ko jų fanai nerasdavo jų solo darbuose. Puikus darbas …puikus vasaros uždarymo albumas ir puikus sugrįžimas. Norim tikėti, kad ir jums patiks šis… plius kai kuriems iš jūsų tai bus tikras atradimas, ir jūs suprasit, kas tai per UBN network, Roy Lee arba Dunniford Duvall. Skanaus!

Klausom ir palaikom …

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Šią savaitę laidos svečiuose festivalio Čekijoje (HipHop Kemp) veteranai. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Close