NaujienosStraipsniai

Nemokamos šokių pamokos vasarojančiam Vilniuj nuo Skillz

Vasarą, kai dauguma ugdymo ir laisvalaikio centrų atostogauja, užsiėmimų pasiūla vaikams bei suaugusiems ne tokia ir didelė. Tad Gatvės šokių studija „SKILLZ“, bendradarbiaudama su Vilniaus miesto savivaldybe, organizuoja vilniečiams akciją – „Judėk vasaros ritmu“.  Pasitelkiant gatvės ir lotynų Amerikos šokius bei fizinius pratimus, organizatoriai sudarys sąlygas Vilniaus miesto gyventojams ir svečiams nemokamai užsiimti sportiška, sveika ir kūrybiška veikla.

Svarbu žinoti! Tai visiškai nemokamas intensyvių šokių kursas pradedantiesiems. Net jei niekada nešokote, esate labai laukiami. Amžiaus limito taip pat nėra. Įdomu? Rugpjūčio 14-24 dienomis (kasdien nuo pirmadienio iki ketvirtadienio) vilniečiai yra kviečiami pasimokyti Hip-hop, House ir Solo Latino šokių su profesionaliais treneriais. Pamokos vyks adresu J. Basanavičiaus g. 7 (2 aukštas).

Projekto metu bus skatinamas vaikų, jaunimo, ir suaugusiųjų žmonių fizinis aktyvumas bei užimtumas. Vasarą mieste galima praleisti prasmingai ! Juk daugelio žmonių viduje nuolat kirba noras išbandyti ką nors naujo. Kartais gali būti sunku tą norą patenkinti dėl dviejų priežasčių: baimė peržengti komforto zonos ribas ir kad už tai dar gali tekti susimokėti. Šis projektas yra puiki galimybė kartu su draugu, šeimos nariu ar vienam visiškai nemokamai išbandyti net kelių stilių šokių pamokas ir paragauti šokėjų gyvenimo. Negana to, tai unikalus būdas prieš rudenį išsivalyti kūne ar mintyse nusėdusias vasarines tinginystes!

Siekiant užtikrinti komfortabilią ir kokybišką neperpildytų treniruočių eigą vykdoma internetinė registracija į kiekvieną pamoką atskirai www.skillz.lt/workshop . Daugiau informacijos Facebook’e : https://www.facebook.com/events/1424091931009747/?fref=ts

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close