AlbumaiNaujienos

Nepriekaištingos reputacijos britų legendos. Micall Parknsun & Mr Thing – Finish What We Started. Savaitės albumas #9

Manau, kad tiems, kas domisi britų hiphopu pristatinėti šių dviejų legendų tikrai nereikia. Tačiau kadangi dar tikrai yra ir tų, kurie nepažįsta Micall Parknsun &  – padarysime trumpą ekskursiją laike.

Mr Thing – savo laiku legendinės DJ komandos The Scratch Perverts narys, su kuria 99-tais užkariavo DMC karūną. Po metų Mr Thing sudalyvavęs solo tam pačiam UK DMC čempe pelnė sau dar vieną karūną. Čempionui sekantys metai buvo labai darbingi ir jis turėjo gausybę koncų ir bendrų darbų su skirtingais MC ir fundamentalistais.

Micall Parknsun startavo truputi vėliau už Thingą, bet jau nuo pirmų savo darbų po Sit Tight ir legendinio Low Life lable sparnu Micall tapo tikra naujo britų underground legenda, o dar smagiau, kad šį titulą išlaiko jis ir iki dabar. Kaip matot abu bičai turi nemenką bagažą ant savo pečių ir jų HH reputacija yra nepriekaištinga.

Bet dabar keliaujam iškart į 2017-tųjų vasarą. Lygiai prieš metus mūsų pora paleidžia savo bendrą singlą “RAW” ir labai ribotą šio singlo vinilą.  Visos 100 kopijų ištirpo akimirksniu, fanai taip ir nesuprato ar tai buvo vienkartinis bendradarbiavimas ar bus pratęsimas… Ir štai prieš gerą mėnesį Village Live Record paleidžia šio albumo anonsą. Taigi Micall ir Mr Thing užbaigė tai, ką pradėjo prieš metus.

Kaip jau turbūt supratot Micall Parknsun pasirūpino visa albumo vokaline puse. Neapsiėjo be vieno kito svečio, bet jie buvo vietoj ir harmoningai įsiliejo į veterano sukurtą viziją. Mr Thing savo ruožtu sutvarkė muzikinę albumo pusę. Labai malonus ir tas faktas, kad albumas pasipuošė galingais Mr Thingo skrečais – panašu, kad visa ta sunkių ir riebių skrečų mada vėl grįžta… kas mane išties džiugina.

Savo ruožtu Village Live records pasirūpino solidžiai ir teisingai atrodančia albumo fizine puse. Albumas išleistas, vinilo , CD ir kasetės formatuose – kaip senais gerais laikais. Ypač, kad albumas sukelia būtent tuos senus gerus prisiminimus, kai MC buvo daugiau nei jo imidžas, o DJ išmanė savo amatą. ALBUMAS TIKRA BOMBA – kuri dar ilgai suksis mano playliste.

Skanaus. Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ 

Albumas laisvai prieinamas Spotify: https://open.spotify.com/album/5ryTkY6RVA0g99HyLisJVk .

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close