HHBattleNaujienos

Net ir "kovos be taisyklių" turi taisykles. Online HHBattle 2016 taisyklės

taisyklesParadoksalu, kad net kovos sportuose, kur rašoma “kovos be taisyklių” – minimalios taisyklės ir susitarimai taip pat yra. Todėl ir HHBattle jos privalo būti, jos iš esmės nelabai skiriasi nuo ankstesnių kovų, jos iš esmės nevaržo kovotojo fantazijos, tačiau yra ir kviečiame su jomis susipažinti, o kilus klausimams visada kreipkitės ir operatyviai rasime sprendimą.

Taisyklės dalyviams:
1) Kovos vyksta tik 1 prieš 1. Įkėlus gabalą su daugiau nei 1 MC – jis nebus užskaitomas (jei yra beatmakeris, DJ – viskas ok, svarbu ne daugiau nei 1 MC).
2) Kūrinys turi atspindėti duotą kovos temą (į tai atsižvelgs teisėjai).
3) Repas turi būti nukreiptas į priešininką (išskyrus atranką).
3) Pageidaujama atrankos trukmė tradiciškai 1 minutė, kitų raundų kūrinių trukmė 3 min (teisėjai matydami piktnaudžiavimą į tai atsižvelgs skirdami savo balus).
4) Leidžiama pateikti tik mp3 formato failus (dydis neribojamas).
5) SVARBU: visi kūriniai bus keliami į Youtube HHBattle kanalą. Jeigu Youtube pašalins kūrinį iki to raundo balsavimo pabaigos, o tai gali nutikti dėl instrumentalo autorių teisių pažeidimo – tokiu atveju kūrinys bus įkeltas tik kovų puslapyje ir bus mažiau matomas, o į tai natūralu, kad atsižvelgs ir teisėjai ir žiūrovai.
6) Įkeliamas kūrinys į sistemą turi būti pavadintas taip: (Kovotojo_slapyvardis) (raundas) HHBattle2016. PVZ.: kovotojas slapyvardžiu „XXbbYY“ įkelia savo atrankos kūrinį. Tai jo pavadinimas atrodys „XXbbYY atranka HHBattle2016.mp3“

7) Prieš kiekvieną etapą bus paskelbiamas tikslus laikas iki kada galima įkelti kūrinį. Pasibaigus laikui – kūriniai nebus priimami.
8) Jau įkėlus kūrinį į sistemą jo taisyti vėliau taip pat nebegalima.
9) Kūriniai bus paviešinti tik: a) pasibaigus etapui ir prasidedant balsavimui b) jei abu kovos dalyviai įkels anksčiau ir sutiks, kad kūriniai būtų parodyti anksčiau numatyto laiko.

Papildyta po atrankos etapo:
10) Kūrinio trukmė negali viršyti daugiau nei 15s. Jei bus viršijama daugiau – bus nukerpama iki lygiai 3min. Tai yra standartas yra 3 minutės, jei įrašysite 3min9 sekundes – taip ir liks, jei įrašysite 3min16s, tokiu atveju kūrinys bus nukirptas iki 3 minučių.

11) Draudžiama kūrinius paviešinti anksčiau laiko. Tai yra jei kūriniai bus paviešinti anksčiau negu baigsis etapas – teisėjai balsuodami į tai atsižvelgs, kaip į taisyklių nesilakymą ir vertins labiau neigiamai.

 

Teisėjavimo ir kovų tvarka:
1) Teisėjai balsuoja individualiai, tačiau yra suskirstyti į kategorijas, į kurias keliauja jų balsas. 1 kategorija nepriklausomai nuo teisėjų skaičiaus turi 1 balsą.
2) Yra 4 teisėjų kategorijos (DJ, HHZ, GL. PR) ir klausytojų balsas. Taigi maksimaliai kovotojas viename etape gali gauti 5 taškus.
3) Jei taip nutiktų, kad kategorijos viduje balsai pasiskirstytų po lygiai, kovotojams skiriama po pusę taško.
4) Jei bendras kovos rezultatas būtų lygus – į kitą roundą patenka daugiau žiūrovų balsų gavęs dalyvis.
5) Poros sudaromos tokiu principu, kad geriausias MC iš praėjusio raundo, kovoja su mažiausiai taškų gavusiu MC.

* Taip pat sulaukėme daug pastebėjimų, kad lengva klastoti „klausytojų kategorijos“ rezultatus. „Susikuri 1000 fake Facebook anketų ir esi 1 žmonių balsavime“. Norime užtikrinti, kad balsavimas yra nuolat stebimas ir atsitiktiniu būdu patikrinama daug anketų. Ypač tai suaktyvėtų jei būtų, koks neįprastas suaktyvėjimas ar kiltų įtarimas, kad gali būti taip sukčiaujama. Todėl bandyti taip sukčiauti reikštų tik savo ir kitų laiko sutrukdymą, bet neduotų apčiuopiamo rezultato.

Turint klausimų visada prašome kreiptis info@hiphop.lt
arba Facebooke: https://www.facebook.com/HipHopLithuania .

 

Žymos

Susiję

2 komentavo

 1. Gabalas gali butu tarkim 1,08 min? Ar gali buti ir atrankos tekstas nukreiptas i priesininka, tarkim koki nors abstraktu?
  0  0
 2. Gabalas gali būti ~1minutę, dėl 8 sekundžių teisėjai nesupyks, tačiau jei bus 28 jau tikrai gausi neigiamo požiūrio, kas reikš mažiau taškų.

  Nuo kito roundo bus taisyklių papildymas, kuriame bus griežčiau įvardinta riba. Atrankoje dar toleruojama minimali paklaida
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close