AlbumaiNaujienos

Netobulas, bet todėl ir įdomus savaitės albumas [Sean Peng & Illinformed ‎– Trips To The Medicine Cabinet]#50

Sean Peng tai vienas iš Lost Scroll Records įdėjinių lyderių bei beatmakeris ir MC. Antrasis šio dueto narys Illinformed taip pat yra daugiau nuveikęs būtent, kaip bytų kūrėjas… išleidęs daug bendrų albumų su Lee Scott, Verb T ,Res One arba Jeck Jetson porą mėnesių atgal.

Ir štai Gegužės  pradžioje ši pora išleidžia savo bendradarbiavimo vaisių – albumą supintą iš seno gero Boom Bapo, kasdieninio gyvenimo problemų, ir kartais linksmų istorijų. Panašu, kad tai dažnai pasitaikanti formulė paskutiniuoju metu. Atrodo, kad BoomBap ir viskas aplink jį vis dar ant bangos. Albumas buvo sumąstytas, kaip kelionė į dviejų paprastų žmonių problemų ir minčių, jų asmeninių “ligų” ir sperndimų pasaulį. Ir panašu, kad jiems tai pavyko, albumas išties smagus, vietomis tamsus, vietomis linksmas. Pasitelkti įdomūs sprendimai, dozė nostalgijos  plius dar puiki svečių kompanija su tokia pat meile 90-tųjų erai.

Taip jame yra netobulumų, repavimas kartais skamba chaotiškai, temos banalokos, girdisi ankstyvųjų Cypress Hill arba Funkdoobies nuotaikos, plius didelė dozė eklektikos, bet būtent tokie netobulumai ir sprendimai… daro šį albumą ypatingu, daro jį įdomiu, priduoda jam šviežumo ir nuoširdumo. Galbūt būtent todėl jis tapo mūsų šios savaitės albumu. Skanaus

p.s. visi kam patiks jau dabar gali pasirūpinti ir albumo CD arba vinylu – manom sunkumų jį rasti neturėtų kilti.

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close