AlbumaiAtlikėjaiNaujienos

Nevera pristato savo kvapą – “CoCoCo Chanel” EP

Nevera
Nevera

Keli metai rimavimo, keli metai repavimo, pora metų aktyvaus įrašinėjimo – tai Neveros kelias iki pirmojo oficialaus release‘o – mini albumo „CoCoCo Chanel“. Praėjusių metų gruodžio pradžioje išleidęs „Raida“ mixtape, vilnietis atlikėjas grįžo su konceptualiu 3 kūrinių EP.

„CoCoCo Chanel“ tai trijų Co triptikas – mini albumą sudaro „Kontaktas“, „Kojotė“ ir „Kokonas“. Visiems šiems takeliams instrumentalus kūrė skirtingi beatmakeriai, atitinkamai, Format None, Mellow Jack ir Highleef. „Kojotė“ – bendras darbas su duetu LaikJack. Kartu su Nevera šiame kūrinyje repuoja 1/2 LaikJack ir 1 iš 4 Despotin‘ Fam MC‘s – Laikrodis.

Anot Neveros, trijų kūrinių formatas EP pasirinktas neatsitiktinai. Juolab, kad ir „Raida“ mixtape buvo speciali septynių kūrinių (ir vieno bonus‘o), kurių kiekvienas skirtas atskirai savaitės dienai, konstrukcija. Kiekvienas iš trijų „CoCoCo Chanel“ EP kūrinių simbolizuoja atskirą psichologinę fazę – savigraužą, pyktį ir atėjusį supratimą, ko nori, kuris padeda iš naujo atgimti. Visa tai – ypatingas pojūčių, kurie sudaro gyvenimo džiaugsmą, kokteilis.

Spaudžiam ant užrašo ir randam „CoCoCo Chanel“ EP Bandcamp‘e.

Žymos

Susiję

3 komentavo

 1. Mano nuomone, kad kai repas populiarumu pradeda pralenkt pop muziką astiranda vis daugiau trafaretinių reperių, kurie bando įsilieti į scena bandydami įmituoti senus vilkus ir nepristaty publikai kažko naujo, kažkodėl jo visi trekai man skamba, kaip padrikai sumėtyti rimai nesudarančios aiškios minties, o iš klausos neša į shmeklą, wannabe…? Net nenustebau, kad su despotin bando suktis… Tiek patys albumo instrumentalai Odisejos stilistika naudoja, bet kokybei neprilygsta. Mažai pas senį originalumo, mažai… Neesu hateris, tikrai jam nepavydžiu, bet sakau, ką girdžiu 🙂
  0  0
 2. dėl panašumo nesiginčysiu – tikrai jo yra ;] dėl įmitacijos – kitas klausimas. kad įtaką darė, tai faktas, galų gale, su despotais esame ir šiaip gerai pažįstami, už repo ribų. man malonu su savo draugais daryt gabalus.
  konkrečiai šitam EP paėmiau tokį mellow skambesį, tai kad yra panašumo į Odisėją tai faktas.
  anyway, manau, įvairesnio skambesio galima rasti tiek tam pačiam “Raida” mixtape, tiek bus galima rasti mano ateinančiuose darbuose.
  dėl rimavimo tai yra žmonių, kuriems tai padrika, yra, kuriems viskas nuoseklu. bet kokiu atveju, manau, visada atlikėjas yra atsakingas, jog, kad ir kaip suktai jis parašytų, klausytojas galėtų suvokti, ką atlikėjas norėjo pasakyti, o papildomai dar ir pats interpretuoti, jeigu nori. tai, jeigu kažkam atrodo padrika, vadinasi, man reikia labiau pasistengti viską dėstyti aiškiau, išlaikant suktą rimų stilių ;]
  ačiū už pastebėjimus ir komentarus! ačiū, kad klausot (ar bent jau perklausėt).
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close