AlbumaiNaujienos

Savaitės albumas, kaip pagauti raguotą zuikį?… Nigel (Onry Ozzborn) – Tantrum #75

Na ką, kuo arčiau Kalėdų – tuo daugiau pasirodo gerų albumų, tuo sunkiau išrinkti vieną, kurį Gatvės Lyga ir hip-hop.lt pristatys šią savaitę. Iš pradžių į mūsų rankas pateko ilgai lauktas Griseldos darbas  – “WWCD” (What Would Chine Gunn Do) jau labai buvo įdomu, ką gi šie naujos kartos grūzo valdovai padarys po Eminemo vėliava, bet panašu, kad albumas gavosi tiesiog dar vienas, eilinis Griseldos albumas, toks pats sunkus, niūrus ir geras. Na gal tik, kad svečiuose jame pats ponaitis Eminemas ir išlindęs iš saldainių parduotuvės 50Centas… geras ..bet norėjosi ko nors kito. Po to pradėjom klausyti Statik Selektah & Paul Wall. Albumas skirtas padėkos dienai, geras, bet mažai kabinantis, dar buvo naujas IAM albumas ir Eto & Mil Beats naujas bendras darbas, bet galų gale mes atradom savo favoritą. Na arba tiksliau aš tiesiog pasinaudojau savo tarnybine padėtimi, taigi leiskite pristatyti Jums Nigel ir jo debiutinis įsiveržimas į hiphopo sceną “Tantrum”.

Egzistuoja legenda, kad miškuose galima sutikti unikalų zuikį su antilopės ragais ant galvos, žmonės vadina jį Jackalope. Ne kartą ši mistinė būtybė sukeldavo daug kalbų, arba tapdavo netgi filmų heroju, kaip bebūtų keista, bet yra daug žmonių, kurie tiki į šia paslaptinga būtybe. Panašu, kad mūsų šios savaitės MC, užsivadinęs, kaip Nigel irgi tiki šia istorija, būtent todėl jis papuošė savo ranką šio gyvūno tatoo, ir netgi uždėjo jį ant savo albumo viršelio, o kartu ir įpynė jį į savo sukurtą istoriją. Aišku simbolizmas tame šiek tiek kitoks, tai nėra tiesiog istorija apie zuikį, kuriam zuikienė užstatė ragus, bet yra kaip yra.

Iki to laiko, kai albumas pasklido po internetą, Onry Ozzborn (legendinės Grayskul narys), kurio albumą vis pagrojam savo laidose… pateikinėjo istoriją, kad su Nigeliu jie susipažino turo po Europą metu, ir būtent ten begurkšnojant alų, jie abu nutarė įrašyti albumą. Bet kai albumas pasirodė, pasidarė aišku, kad mistinis Nigel ir yra pats ponas Onry, ypač kad ir mistinio gyvūno tattoo, jau kurį laiką mirgėjo jo nuotraukose.

Tie, kas stebi Onry medijas, manau žino apie jo dukros problemas su sveikata, kaip jis rinko pinigus Jos operacijai ir laimingos šeimos nuotraukas, kai viskas pasisekė. Ir štai ponas Onry, po viso tamsaus etapo savo gyvenime, tarsi pagavo naują įkvėpimą, nes albumas išties gavosi smagus. Man visada patikdavo jo muzikos kūrimo ir repavimo maniera, bet čia jis vėl sublizgėjo, kaip senais gerais Grayskul laikais arba savo sėkmingo debiuto metu.

Albumas gavosi stilingai kabintis, puikiai balansuojantis tarp klasikinio undergraundinio skambesio ir gan gerai limpančios prie mūsų laikų aktualijų stilistikos. O kai ant viršaus puikūs rhaimai, rezultatas negali nepatikti. Onry tikras savo amato meistras, netgi jeigu iš tikrųjų būtų koks jaunas MC vardu Nigel, vis tiek šis albumas, pritrauktų mūsų dėmesį.

Be pačio Onry, ups sorry – Nigelio , albume dar pasidarbavo tokie gerai daug kam žinomi vardai, kaip Aesop Rock arba sunkiasvoris DJingo veteranas Mr. Dibbs plius dar vienas kitas. Seni draugai gerai dapildė albumo paletę, plius aiškiai parodė į kokiai lygai atstovauja senukas Onry.

Taigi legendinis, MC ir beatmakeris, jo istorijos, raguotas zuikis, ir unikalus kabintis skambesys… Vargu ar galima to nepamilti… ypač jeigu esate mūsų kartos hiphopo fanai. Skanaus

Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ – šios  savaitės laidos svečiai Skorpas su Luce.
+Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

Žymos

Susiję

Close