Albumai

NO JAZZ – Have fun

Na mano šio projekto pavadinimas , kaip man taip ir daugumai , iki šiol buvo visiškai negirdėtas , taigi leiskit pristatyti NO JAZZ. Truputi istorijos.2000 metais susitiko prie bokalo alaus penki jazzo muzikantai ir nutarė sukurti kažką bendro , na galų gale ne vien alų “siurbti”.Ir buvo tie veikėjai :

Balat (Philippe Balatier) sintezo ir sampalvimo meistras , senas James Browno ir Propellerheads gerbėjas.

Nicolas Former , puikiai mokantis pūst į “dūdą” savo laikais grojąs su Dee Dee Bridgewater, Charliu Aznavouru ir kitais .Vėliau jį grupėje pakeitė Junior (Guillaume Poncelet ) tai buvo ko gero 2002 metukais , vėlgi puikus trimito meistras.

Bilbo (Pascal Reva) puikei valdantis bosinę gitarą ir mušamuosius, ir dar kelis instrumentus , na talentas tiesiog.

Slam (Philippe Sellam) pačiuožęs ant saksofono

DJ Mike (Mike Chekli) kaip supratot patefonų specas , pasinešęs ant funko ir soul muzikos , ganėtinai žinomas Paryžiaus hip hopo klubuose. Na va ko gero pagrindinė sudėtis ir pristatyta.Už projekto pagrindą vyrai paėmė paprastą koncepcija :” Sumaišyta linksmą žaismingą jazzą su truputėliu hipnotiniu ritmu ir krūva įdomių garsų.Sulieti į vieną Jungla , Jazza , Trip hopa , Hip hopa , fonfarus , falminfo , boogalo , bosanova , funk, drum and bass ir krūvą kitų” Po serijos repeticijų prasidėjo važinėjimai po Europą , koncertas po koncerto , viena šėlstanti salė po kitos.Pirmas įkūnytas disko pavidalu jų darbas buvo “NO JAZZ” albumas į kurį jie pakvietė dar krūvą savo draugu , tarp kurių buvo keli MC ir kelios soul vokalistės . Albumas buvo puikiai priimtas .Po metų išėjo antras albumas ir atsirado kalbos apie naują stilių neo-jazz, Sci-fi pop, Post -funk, vienu žodžiu naujos generacijos muzika , ateities jazaas. Bet arčiau mūsų dienų , 2005 išeina trečiais albumas , ” Have fun” .mano manymu albumo pavadinimas puikiai pabudina jį. Čia yra viskas, nuo eksperimentinio jazzo , funko , trip hopo iki ganėtinai komercinių lengvų kurinių , puiki linksma muzika , puikiai susilieja su MC ir vokalinėm partijom, be minėtų pradžioje , šiame albume visą krūvą svečių , pagrinde tai mažai žinomi gatviniai muzikantai , arba įžymių projektų dalyvių , bet yra ir tokie kaip Stevie Wonderis . Ko gero albumas gavosi kaip stipri antidepresinė bomba , ypač kai už lango niūru ir šlapia. Taigi kaip supratot , rekomenduoju ypač jei Jums patinka tai ką pas mus daro Saulės Kliošas arba Boogalu ..(Įspėjimas tiems kas nemėgsta Prancūziško riapo , ši keista kalba šiame albume tik tarpuose , visi Mc amerikiečiai… va ) Na va dabar jaučiu reikės pasirūpinti senesniais jų albumais J


 

Bitai:10/10

Vokalai: 9/10

Originalumas: 8/10

 

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close