NaujienosRenginiaiStraipsniai

Noize MC repu, roku ir freestyle'u papildys pavasarėjantį Loftą

noizeNoize MC bene sparčiausiai iškilęs Rusijos repo ir roko atlikėjas per šį tūkstantmetį. Į visą kokteilį dar pridedame puikų freestyle valdymą ir gaunam keistą, tačiau tikrai vertą dėmesio ir dėmesį prikaustantį gyvą reikalą.

Noize MC, nors nėra labai pagyvenęs, tačiau jau turi kuo pasigirti. Pirmas klipas „Daina radijui“ iš Ivano Aleksejevo solinio repertuaro buvo nufilmuotas už „Urban Sound“ pagrindinio prizo pinigus ir pirmą kartą paimtas į telekanalo „Muz-TV“ tinklelį. Ši daina iki šiol visada atliekama grupės koncertuose ir yra labai populiari šalies radijo stotyse.

Grupė yra įrašiusi daugiau negu 150 dainų, kurios greitai paplito internete ir buvo palankiai įvertintos net ir daugelio Rusiškai nemokančių žmonių.

Pirmas Noize MC albumas „TheGreatestHits vol.1”atnešė grupei sėkmę bei užtarnavo visos šalies klausytojų pripažinimą.Šiai dienai Noize MC turi jau 9 įrašytus studijoje albumus, daugiau negu 40 klipų ir ištisą ištikimų gerbėjų kartą.

Noize MC koncertinė veikla apima netik visą Rusiją nuo Kaliningrado iki Vladivostoko, bet ir tolimiausius Sibiro miestus, kuriuose artistai nuolatos organizuoja koncertinius turus. Baltarusija, Kazachstanas, Latvija, Lietuva, Estija, Izraelis, Čekija ir net Norvegija  – tai nepilnas sąrašas tų šalių, kur grupė sėkmingai gastroliuoja ir ir suranda vis naujų gerbėjų.

Noize MC sukūrė savo muzikinį individualumą: tai pats sėkmingiausias ir gal būt vienintelis repas-rokas-krossoveris šalyje, kuris sugebėjo savo kūryboje taip harmoningai suderinti dvi tokias skirtingas kultūras. Ivano Aleksejevo dainose visada galima atrasti aktualios realybės atspindžių, dainininkas aštriai ir sarkastiškai paliečia politines, ekonomines ir kitas aktualias temas dažnai kylančias iš  asmeninės patirties Būtent Noize MC tapo pagrindinių rezonansinių trekų specialistu, ir to dėka pateko įYandexo paieškos sistemos ieškomiausių personų topą, leidinio „Forbes“ „50 žvaigždžių“ reitingą ir pagal leidinio „Russkijreportior“ tapo vienų pačių autoritetingų asmenų 2010 metais Rusijoje.

Grupė sukūrė daugiau negu 20 sėkmingų hitų su kitais populiariais artistais: VasiaVasin(„Kirpiči“), Vladi („Kasta“), Čača („Naiv“), „Tarakany“, Jolka, Vera Polozkova, MašaMakarova („Maša i Medvedi“), MišaKozyrev, Astronautulis (USA), RUN DMC (USA) ir kiti.

Grupės solistas atlieka savo dainas ne tik rusiškai, bet ir angliškai, filmuojasi pagrindiniuose vaidmenyse kine, vaidina 3D-miuzikle ir įrašo šių projektų garso takelis.

Noize MC ne tik eina koja į koją su laiku, bet ir pralenkia laiką, įdiegdamas savo kuriniuose naujas technologijas: taip, dar 2012 metais grupė nufilmavo klipą su 360 laipsniu matymo kampu, klipas vadinosi simboliškai „YesFuture!“, ir tik 2015 metais youtube pradėjo palaikyti panoraminės peržiūros funkciją, kas suteikė šiam videodarbui antrą gyvenimą.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close