NaujienosRenginiai

Nori šokti – pradėk! Nemokamos šokių pamokos Vilniuje su Skillz!

Vilniaus miesto savivaldybė ir SKILLZ gatvės šokių studija dovanoja projektą „Judėk vasaros ritmu“!  Šiuo projektu siekiama skatinti vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų fizinį aktyvumą, pasitelkiant gatvės šokius ir fizinius pratimus. Projektas suteikia galimybę Vilniaus miesto gyventojams ir svečiams vasaros metu nemokamai lankyti užsiėmimus, kuriuose su jais dirbs profesionalūs šokėjai ir treneriai.

Keturias dienas SKILLZ studijoje (rugpjūčio 20-23 dienomis, nuo pirmadienio iki ketvirtadienio) pačiame Vilniaus miesto centre (Basanavičiaus g. 7, 2 aukšte) vyks nemokamos šokių ir fizinio aktyvumo pamokos su patyrusiais gatvės šokių mokytojais ir treneriais. Pamokos bus skirtos pradedantiesiems, amžiaus limitas nebus nustatomas.

Vyks šios treniruotės:
18:00-19:00 Hip Hop
19:00-20:00 House
20:00-21:00 Solo Latino

Kiekvienas užsiėmimas sukoncentruotas į fizinį pasirengimą (apšilimai, mankštos, tempimo pratimai, koordinacijos lavinimas), teorines žinias apie kūną ir judėjimą, taip pat į įvairių šokio kombinacijų išmokimą bei visų dalyvių bendravimą.

Projektas „Judėk vasaros ritmu“ – tai vieta aktyviam judėjimui, pažinimui ir bendravimui.

Tikslas – pasitelkiant gatvės šokius ir fizinius pratimus, sudaryti sąlygas Vilniaus miesto gyventojams ir svečiams nemokamai užsiimti sportiška, sveika ir kūrybiška veikla, skatinant vaikų, jaunimo, ir suaugusiųjų žmonių fizinį aktyvumą, užimtumą bei populiarinant visuomenės bendravimą taikioje aplinkoje.

Renginio organizuoja SKILLZ ir daugiau informacijos rastie pas juos –> https://skillz.lt/ 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close