Interviu

OMERTA – EP… (HipHop.lt 2007)

Kaip dažnai gyvenime mes turime kažko laukti: savo eilės, mylimos merginos su vystančių gėlių puokšte prie fontano, kamštyje, kol pajudės metalo laužo girlianda, netgi mirties…Kartais laukimas gali pavirsti į kančią.Žmonės pyksta, pavargsta, atsisako užduoto tikslo…Bet yra būdų, paverčiančių varginantį laukimą į malonų laiko praleidimą ir sustiprinančių galutinio tikslo skonį.

Prieš porą mėnesių mus pasiekė naujiena, kad viena iš ryškiausių naujų lietuviško hiphopo grupių OMERTA, belaukdama savo debiutinio albumo išleidimo, nutarė nudžiuginti ištikimus gerbėjus savo „EP“. Norėdami sužinoti daugiau, mes uždavėm grupės nariams keletą paprastų klausimų.

[www.hip-hop.lt] Kodėl buvo nutarta išleisti EP, kai ne už kalnų albumo išleidimas?

[MF] Mūsų asmeniniuose gyvenimuose nemažai permainų ir skirti muzikai tiek laiko, kiek norėtumėm, tiesiog negalime. Todėl debiutinio albumo išleidimas užtruko. Šis EP – tai daugiau pagarbos ženklas žmonėms, kuriems patinka mūsų kūryba.

[Big T] Taip pat tai duoklė draugams bei įrodymas, kad mes kuriame, dirbame ir kad albumas tikrai išvys dienos šviesą. O tai tikrai ne už kalnų.

[www.hip-hop.lt] Kas yra sudėta į EP? Kodėl eilė kūrinių nepateko į albumą?

[MF] Iš EP tik du kūriniai pateks į pilnavertį Omertos albumą. O kas dėl kūrinių nepatekimo į albumą, tiesiog yra stipresnių kūrinių ir temų. Muzika – tai skambesys, šiuo atveju mums labai padėjo Khysiakas su Marka. Kai kurie kūriniai, manau, taip ir liks istorija, jų nedėjome į EP ir tikrai jau nebedėsime į albumą.

[Big T] Kai kurie kūriniai mums yra pasenę bei neatitinka šios dienos kartelės, todėl jie visai nebus publikuojami.Visgi į EP sudėjome tikrai labai gerus ir stiprius kūrinius, kad galėtumėme iš savęs reikalauti dar daugiau iki galo ruošdami albumą.

[www.hip-hop.lt] Ką be Omertos narių dar bus galima išgirsti šiame EP?

[MF] Tuos žmones, su kuriais visada malonu dirbi. Moo, Strizh, Zee, Shidlas, o muzikinė pusė priklauso Kshysiakui ir Markai, scratch‘ai – DJ Emylio.

[www.hip-hop.lt] Kur norintys galės įsigyti EP? Nes, jeigu neklystu, tiražas yra ganėtinai nedidelis?

[MF] EP tiražas – 100 cd, dėl to šis mini albumas išties yra ekskliuzyvinis. Aš tikiuosi, kad jis pateks į rankas žmonėms, kuriems įdomu, ką mes darom. Norėtųsi išleisti daugiau, tačiau 100 cd išleidimas yra tikrai ne pačios mažiausios išlaidos. O įsigyti jį galima bus paprastai. 30 kopijų galima laimėti atsakius į žurnalo „Dub Dub Magazine“ pateiktą klausimą arba tiesiog rašykite mums asmeniškai adresu omerta.rec@gmail.com.

[Big T] Kiti diskai pateks į draugų ir tų žmonių rankas, kuriems mes norime jį įteikti.

[www.hip-hop.lt]  Kada bus galima sulaukti pilnaverčio grupės albumo?

[MF] Iš tikrųjų tai sunkus klausimas. Kai buvo nutarta albumą leisti pirmą kartą, susidūrėme su nemažai leidybinių problemų. Dabar mes į viską žiūrime šiek tiek kitaip, pasikeitėme tiek mes, tiek požiūris į muziką bei, be abejo, į kitus dalykus. Seni kūriniai mums nebeskamba taip, kaip norėtųsi. Dabartinis mūsų naujų temų skambėjimas mums labai patinka ir tą mes stengsimės išlaikyti iki išleidimo. Norėtųsi, kad tai būtų subrandintas, visapusiškas, įdomus ir turintis išliekamąją vertę albumas.

[Big T] Kalbėti konkrečiomis datomis labai sunku, tačiau mes stengiamės, dėliojame, rašome, norime, kad albumas pilnai atitiktų mūsų lūkesčius ir norus. Kad būtų pilnas ir stiprus. Nenorime leisti tam, kad išleisti. Visgi siekiame surasti aukso vidurį ir, manau, kad sulaukę mūsų albumo žmonės nenusivils. 

Autorius Miron

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close