NaujienosRenginiai

Omerta kviečia į vienintelį savo koncertą šią vasarą

Omerta, kviečia visus gyvos muzikos gerbėjus į vienintelį ir svarbiausią vasaros koncertą po atviru dangumi.

Ne kartą nominuotas M.A.M.A. ir Lietuvos hiphopo muzikos apdovanojimuose, 2015 metais išleidęs pirmą trigubą Lietuviškos muzikos albumą ir pelnęs metų MC statulėlę. Atlikėjas šiuo metu intensyviai dirba įrašų studijoje, kur įrašinėja net du albumus – akustinį ir studijinį. Šį kartą reperis visus gyvos muzikos gerbėjus kviečia į vienintelį ir svarbiausią vasaros koncertą po atviru dangumi, kuris vyks „Vasaros terasoje“ (Mokytojų namų kiemelis).

Vilniečių pamėgtoje erdvėje atlikėjas pasirodys ne vienas, o su gyvai grojančiais muzikantais. Gebėjimas koncertuose sukurti jaukią ir ypatingai šiltą atmosferą, jau tapo vizitine šio atlikėjo kortele. „Su nekantrumu laukiu šio koncerto, nes muzikantų sąstatas iš ties galingas. Pučiamieji ir styginiai pridės dar daugiau jėgos ir spalvų. Labai rimtai ruošiamės šiam koncertui ir žinau, kad laukia tikrai labai stiprus pasirodymas“.

Taip pat džiugina faktas, kad atlikėjas vengia savo kūryboje naudoti necenzūrinę leksiką, todėl į koncertą gali ateiti ir nepilnamečiai asmenys. „Pats turiu dukrytę ir mano draugų tarpe yra labai daug jaunų tėvelių, kurie apsilankys šiame koncerte. Todėl drąsiai kviečiu vaikus ir tėvelius ateit į Vasaros terasą. Vaikams iki penkių metų įėjimas nemokamas“.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close