NaujienosVideo Klipai

Omerta "Lubos" video. Metamas iššūkis, tad ar bus naujos pjautynės? (kiek jose roundų?)

Omerta ir Raude (Lofto foto)Omerta nesustoja aktyviai stebinti ir toliau. Jau kitą savaitę atlikėjas išleis savo dvigubą albumą, o šiomis dienomis jis pristato turbūt griežčiausią dainą ir vaizdo klipą “Lubos”, kuris sukėlė tam tikrą sambrūzdį tarp repo atlikėjų ir klausytojų. Kyla nemažai klausimų, bet krypstame į tai, kad turėsim naują (gal tiksliau būtų viešesnį) “beef’ą”.

Gal ir gerai, nors Hip-Hop.lt šiuo atveju ir nepalaiko kažkurios iš pusių, tačiau repo pasaulyje jau seniai žinomas konfliktas, turbūt – ne pati blogiausia išeitis ir logiška, kad būtų sprendžiamas repu.

Pirmas gabalu iššūkį meta Omerta ir kaip pats teigia: “Visada mėgau viską pateikti subtiliai, bet džiaugiuosi, kad dauguma suprato kas, kodėl ir kam. Kiek įmanoma bandėm atvaizduoti heiterį ir jo dvasinę negalę, tikiu, kad tas žmogus save atpažino“, – teigė atlikėjas. „Aišku, dabar tas žmogus vaidina auką ir ieško savo kinderių užtarimo, bet tiesa yra viena. Arba tu atsakai kaip mc, arba tu visam laikui užtyli. Aš laukiu atsakymo nes čia buvo tik apšilimas, o antram raundui aš jau pasirengęs“.

Taigi, ką manote ir ar pasiilgote kovų?

Žymos

Susiję

19 komentavo

 1. Į galvą iškart ateina bent 5 MC… Ir realiai visi buvę finalininkai galėtų konkuruoti drąsiai dėl geriausio vardo. Tad čia labai sunku išsirinkti: Karu, Banzai, Lilas, Mesijus, Dada, Laikrodis, Lt, Karpiz, ir sąrašą lengvai dar galima tęsti + rusakalbiai
  0  0
 2. Tai tegu šauna, nes čia legendos eina apie “jei norėtų, tai padarytų…” Kol kas girdžiu tik klaviatūros tarškėjimą.
  0  0
 3. Matai, jei butu toks pats nesubrendelis kaip juliux tai tikrai pradetu sudo malyma kuris is tikro yra tik laiko gaisimas ir neveda niekur. Palikt ji viena su savo marazminiu karu nieko nepesus, laukia demesio nes jo gi niekas paprastai neklauso
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close