AlbumaiNaujienosRenginiai

Omerta pristato akustinį albumą ir naujus projektus

photo by @ponulisproduction

Vienas geriausių lietuviško repo scenos atstovų, ne kartą nominuotas Lietuvos hiphopo ir M.A.M.A. muzikos apdovanojimuose, šiandien išleido savo naujausią akustinį albumą – “Omerta Goes Acoustic”.

Lietuviškas repas vis labiau tampa vienu svarbiausių Lietuviškos muzikos žanrų, su kiekvienais metais praplėsdamas savo klausytojų ratą ir užimdamas svarią vietą didžiosiose scenose. Ne išimtis ir “Omerta”, kuris šį kartą išleido akustinį albumą ir įrodė, kad repe nėra muzikinių ribų ir apribojimų. Dešimties kūrinių albume visi muzikiniai instrumentai ir garsai įrašyti gyvai, kas priduoda dainų skambesiui išskirtinumo. “Akustiniai koncertai kitaip atskleidžia kūrinius, emocijas ir tematikas. Kūriniai tarsi prikeliami naujam gyvenimui, tą skambesį norėjosi perkelti ir į šį albumą” – sako “Omerta”.

Prie albumo įrašymo prisidėjo pulkas talentingų muzikantų. Su grupe “Sel” ir Monika Linkyte grojantis  Kasparas Meginis, gitaristas Žygimantas Kepenis, grupės “Netikėti svečiai” narys Saulius Sakas, vokalistė  Ieva Lapinskaitė, būgnininkas Remigijus Balčiūnas, kontrabosistas Aurelijus Užameckis bei Radistus sužavėjęs saksofonistas Žygimantas Skvarčevskis. Tarp albumo kūrinių bus galima išgirsti ir jau gerai žinomus klausytojams hitus, tokius kaip “Pažvelk”, “Alibi”, “Žingsniai”, “Išpūsk”, “Tu Gali” ir be abejo naujausią atlikėjo kūrinį “Trauka”. O albumo leidyba iš dalies finansuojama Asociacijos LATGA Socialinio kultūrinio fondo lėšomis.

[ytp_video source=”lbXFuhYp6vA”]

Šiuo metu atlikėjas „Omerta“ intensyviai dirba ties nauju ir pilnaverčiu studijiniu albumu, o jau greitu metu pristatys ir du muzikinius vaizdo klipus naujiems kūriniams. Taip pat atlikėjas organizuoja unikalų ir analogų Lietuvoje neturintį projektą „Hype Battle“, kuriame tarpusavį, žodinėje kovoje, rungsis iš anksto atrinkti dalyviai. Jiems bus skirti du mėnesiai pasiruošimo kovoms, kurių metu per du raundus turės įrodyti ko iš tiesų jie yra verti. „Šis projektas išskirtinis tuo, kad jame gali dalyvauti ne tik reperiai, bet ir žmonės iš visai kitų sferų. Svarbiausia kovingumas ir kūrybiškumas, „aštrus“ liežuvis ir šlakelis humoro jausmo. Tikiu, kad po metų apie šį projektą kalbės daugelis“, – sako „Omerta“.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close