Nauja DainaNaujienosStraipsniai

Omerta pristato naują kūrinį, kurį skiria Lietuvai

PicsArt_1424871833265 Omerta, vos prieš keletą savaičių pristatęs net du naujus kūrinius, šiandien pažindina su dar vienu, kuris skirtas paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Prieš keletą savaičių pristatęs du, jau spėjusius sulaukti sėkmės kūrinius “Žingsniai” ir “Pažvelk”, reperis šiandien į dienos šviesą traukia dar vieną – “Tu Gali!”, skirtą paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. “Aš didžiuojuosi šia daina, tai tikras ir pilnavertis kūrinys, tikrąja to žodžio prasme. Išgyventas ir išjaustas”, – sako OMERTA. “Šis laikotarpis man nebuvo lengvas, neretai sviro rankos ir priėjau tą ribą, kai kūryba netikėtai įkvėpė kūrybai. Laisvė – beribė minčių namuose, todėl ši daina man suteikė nepaprastai daug jėgų susikaupt ir judėt į priekį. Skyriau šią dainą Lietuvai ir tautiečiams, nes myliu ir be galo vertinu laisvę bei tikiu, kad ši valstybė ir jos piliečiai gali viską!”.
Muzikos autorius Justinas “Raudė” Raudonis prisipažino, kad tai geriausias iki šiol jo prodiusuotas kūrinys: “Tai atmosferiškai labai stiprus darbas ir labai džiaugiuosi, kad teko prisidėti prie šios dainos kūrimo. Tikiuosi ši daina įkvėps ne vieną Lietuvos brolį ir seserį siekti savo tikslų ir niekada nenuleisti rankų, kad ir kas benutiktų”.”Tu gali!” pateks į pirmą dvigubą repo albumą Lietuvojeomerta5.
Šie metai repo atlikėjui OMERTA bus kaip niekada įsiminti ir triukšmingi. Ne už ilgo reperis išleis pirmą dvigubą repo albumą Lietuvoje. “Tai bus pilnavertis albumas. Niekada nemaniau, kad leisiu albumą, kuriame bus arti 40-ies kūrinių, bet aš į jį sudėjau visą save ir net daugiau”, – atvirauja OMERTA. “Pusė albumo dainų gimė per nepilnus šešis mėnesius. Tai buvo įdomus ir tuo pačiu be galo sudėtingas laikotarpis, pareikalavęs nemažai ištvermės ir jėgų, ko pasekoje, dėl sveikatos problemų, albumo leidybą teko perkelti iš vasario mėnesio į kovą”.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close