NaujienosVideo Klipai

Omerta pristato naują vaizdo klipą filmuotą po vandeniu

photo by @ponulisproduction

Omerta, šiais metais jau spėjąs išleisti akustinį albumą “Omerta Goes Acoustic”, pristato naujausią savo singlą ir muzikinį vaizdo klipą, dainai “Prilaikyk”.

Įsimintinais tekstais garsėjantis atlikėjas neslepia, kad naujas muzikinis vaizdo klipas, tai atgarsiai iš būsimo naujo albumo, prie kurio dabar intensyviai ir dirbama. Daina “Prilaikyk” įrašyta kartu su reperiu Hermiu ir viena talentingiausių savo kartos atlikėjų – Ieva Lapinskaite, muziką kūrė jaunas prodiuseris Deaf Man Production.

Naujas muzikinis vaizdo klipas, kaip ir pats kūrinys, persmelktas vizualinių metaforų ir alegorijų, todėl kiekvienam žiūrovui ir klausytojui yra palikta nemažai erdvės interpretuoti, bei atrasti potekstėse kažką sau.

Vaizdo klipo filmavimai prasidėjo dar sausio mėnesio pabaigoje, kurio metu buvo neapsieita ir be didelių iššūkių, nes nemažai kadrų nufilmuota po vandeniu. „Vanduo kaip simbolis, kuriame arba skęstame arba iš jo išneriame, o neretai reikia ir kito rankos, kuri padėtų ir neleistų nugrimzti žemyn“, – teigia klipo režisūrą kūręs Omerta.

„Dirbti su juo tikra atgaiva. Jis griežtas, bet tuo pačiu kantrus ir norintis išspaust viską iki maksimumo, kiek tai leidžia galimybės. Per šiuos filmavimus ir vaizdo montavimo darbus – išmokau labai daug naujo ir įgavau neįkainuojamos patirties“, – teigia vos 19-os metų sulaukęs klipo bendraautorius Tom Rela.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close