NaujienosVideo Klipai

Omerta pristato naujausią savo singlą „Problema“

Omerta Problema
Omerta Problema

Repo atlikėjas Omerta neseniai pristatęs daug prieštaringų vertinimų sulaukusį klipą „Savi“, pažymėtą „+18“ ženklu, pristato naujausią savo kūrinį „Problema“ įrašytą kartu su Kastetu iš grupės G&G Sindikatas.

Šiemet M.A.M.A. apdovanojimuose nominuotas “Metų hip–hopas” kategorijoje, repo atlikėjas OMERTA tikslingai juda link tikslo . Šiandien jis gerbėjams pristato naujausią, prieš porą dienų socialinius tinklus apskriejusį singlą „Problema“. „Pastaruoju metu įsitikinu, kad problema nevaikšto po vieną. Ji smaginasi, tampo nervus, užmėto mus įvairiausiais rūpesčiais iš kurių regis neišsikapstysi. Šis kūrinys gimė būtent tokiu metu, kai man viskas absoliučiai „krito iš rankų“. Manau, svarbiausia nepasiduot, tikėti, kad viskas išsispręs ir tie kasdieniniai rūpesčiai lieka tik prieskonis, kuris padeda mums susivokti, kad gali būti ir blogiau“, – sako Omerta. „Tik parašęs tekstą, supratau, kad reikia pasiūlyti įrašyti ir Kastetui. Mes seni pažystami ir man labai patinka jo savi ironija, o ši daina būtent tokia ir yra“.

Tai ne vienintelis bendras atlikėjų darbas, jau netrukus Kastetas vs Donciavas pristatys vaizdo klipą dainai „Pozityvas“, kurį filmavo Media Soul įkūrėjas Omerta.

Kūrinį prodiusavo talentingas prodiuseris iš FRGMNTS

Prie naujo OMERTA kūrinio rankas prikišo ir naujosios kartos prodiuseris Dovydas Rokas iš modernų audio ir vizualizacijų meną kuriančios jaunos kompanijos FRGMNTS. „Jeigu atvirai, tai FRGMNTS man yra šių metų atradimas, tikiu, kad Lietuvos ateities muzika priklausys būtent Jiems“, – prisipažįsta Omerta.

Žymos

Susiję

One Comment

  1. kaip begirtumet muzikos prodiuseri, bet sis darbas prastas -muzikos ir vokalo suvedimas tragiskas, o ideojos deja deja bet iki siu dienu dar netraukia. Ausis rezia tas 4 taktu copy-paste’tas per visa gabala. Smagu, kad kuria, bet girtis dar anksti
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close