Gatvės Lyga LiveNauja Daina

Omerta pristato singlą "Savi" (Gatvės Lyga Live)

Omerta Savi
Omerta Savi

Balandžio 16 dieną radijo stotyje Zip FM lankėsi atlikėjas Omerta. Kultinės radijo laidos „Gatvės lyga“ metu jis pristatė savo naujausią singlą “Savi”. Neįprasto formato ir raritetu tapsiantis singlas išleistas 50-ies egzempliorių tiražu, o jo kaina 6,66 lt. Įsigyti jį galite parašius elektroniniu adresu miestopulsas@gmail.com.
“Kūrinys “Savi”, tai toli gražu ne hitas, bet jis puikiai apibrėžia mano naują kūrybinį etapą. Aš tai brandinau ir perleidau per save. Tai gilus gabalas, su gilia potekste. Apnuoginta ir nenugrimuota tiesa turi savo atmosferą, ir ją perteikiau savaip“ – sako Omerta.
Dainą prodiusavo gerai žinomi Ade ir WTK, o galutinius štrichus sudėjo vinilinių plokštelių virtuozas – Slamsounds. Taip pat, mėnesio laikotarpyje pasirodys ir muzikinis vaizdo klipas šiam kūriniui. “Pastaruoju metu neturiu jokių ambicijų ir pretenzijų sau, bet taip geriau ir kur kas paprasčiau. Manęs niekas neįpareigoja ir nespaudžia. Kūrybiniame ringe esu laisvas ir nepriklausomas, todėl man kur kas lengviau kovot su savimi. Reikia pabrėžt ir tai, kad po Big T išėjimo iš grupės, tai jau ne be grupė ir Omerta jau esu aš pats“.

https://www.youtube.com/watch?v=lJdgOhUpYrM
„Artimiausi planuose yra pilnavertis Omerta albumas, kuris pasirodys šių metų rudenį. Ilgą laiką aš apie jį negalvojau, man kur kas yra svarbesnis pats kūrybinis procesas. Tačiau, atėjo laikas sudėliot visus taškus ant „i“ ir apibendrint šitą laikotarpį. Kas mane labiausiai džiugina, tai koncertinė veikla. Seniau turėjom 1-ą koncertą į metų ketvirtį, dabar ženkliai daugiau ir geografija prasiplėtė. Aplankėm visą krūvą Lietuvos miestų, o dar ir po 2-3 kartus. O jau šį mėnesį laukia kelionė į Londoną“.

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close