HHBattleNaujienosStraipsniai

Online HHBattle 1 prieš 1 vyks tik kas 4 metus | atrankos startas jau už kelių dienų

olimpinis hhbattle kas 4 metaNorėtume jums pristatyti dar vieną malonią žinią, kad artėjančio HHBattle.lt sistema bus universali. Tai yra joje bus galima organizuoti ir daugelį kito tipo kovų. Tai savo ruožtu reiškia, kad stengsimės, jog projektas būtų tęstinis ir tik dar įdomesnis.

Po universalumu slypi gausybė galimybių puikioms idėjoms realizuoti. Visų pirma jau seniai girdime nuomonę, kad Lietuvoje norėtųsi išvysti video MC kovas, BeatMakeriai taip pat yra nusipelnę išsiaiškinti kas yra geriausi, o MC kovos turi ne vieną galimą savo atmainą (tarkime komandinis variantas, kai kovojama 2 prieš 2). Taigi galbūt pertraukose tarp tradicinių HHBattle bus organizuojami kiti turnyrai

O pagrindinė žinutė, apie kurią norėjome paskelbti yra ta, kad TRADICINIS ONLINE HHBATTLE, KURIAME MC KOVOJA 1 PRIEŠ 1 VYKS TIK KAS 4 METUS. Taigi praleidus, kito šanso rimtai išmėginti savo jėgas gali tekti laukti gan ilgai.

Geriausias laikas visada yra DABAR – nepraleiskite puikios progos! Kovos ir atrankos startas jau už kelių dienų!

Sekite naujienas Hip-Hop.lt ir HHB.lt startas ir atrankos tema visai šalia!

Žymos

Susiję

9 komentavo

 1. Laukiu nesulaukiu :)) Esu fanas šito dalyko 🙂 Turiu 2008,2009 ir 2010 battlo gabalus 😉 Norisi papildyti “kolekcija” 😀
  0  0
 2. Gal kas turi ta bettla kur Shmekla prieš Ela ? blin kaip būtų įdomu išgirst slenga , geliantį ir kas ten dar buvo 🙂
  0  0
 3. O jeigu ikeliau atrankini gabala ir niekaip jo neuzvadinau Tesiog: Chillou mix, be jokio kad mc battle online 2016,nieko tokio?
  0  0
 4. Viskas ok – gabalas gautas, tik kituose etapuose jei praeisi jau būtų geriau laikytis bendros tvarkos 😉
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close