HHBattleĮdomu!NaujienosStraipsniai

Online HHBattle komisijos sąrašas šiemet net iš 34 teisėjų

hh Battle komisijaŠiemet pagaliau galime drąsiai teigti, kad jei ankščiau manėte, kad Lietuvoje apie repą turi nuomonę ir jį supranta tik keli žmonės – klydote. Galbūt jau girdėjote, o jei ne – labai malonu pranešti, kad šių metų online HHBattle komisiją sudarys net 34 teisėjai. Jie balsuos individualiai, tačiau jų balsai bus suskirstyti į 4 grupes/kategorijas ir taip kartu su žiūrovais turėsime komisiją, kuri paskirstys 5 taškus.

Prieš pereinant prie sąrašo iš karto norėtume paprašyti suprasti, kad komisija tai nėra grožio konkursas. Tai yra – komisija čia nėra gražiausia, geriausia ar labiausiai nusipelniusi. Galbūt ir netgi turbūt galima rasti žmonių, kurie šiemet nebus komisijoje, tačiau tikrai turi ne ką mažiau savybių norint būti ten. Tačiau… už kiekvieną komisijos narį, kuris yra galime garantuoti, kad jis tikrai nėra „balta varna“ hiphope, anaiptol. Visi 34 žmonės gyvena hiphopu, kuria ir tikrai juo domisi, o galiausiai visi kartu ir kiekvienas atskirai yra nuveikę apčiuopiamų darbų jo sklaidai Lietuvoje. Todėl jau praktiškai apšilinėjant prie kovų starto linijos visais 34 pasitikime,  dedame dideles viltis ir gerbiame nuomonę.

Galbūt nuskambės ir banalokai, tačiau labai svarbu ir daugiausia džiaugsmo suteikia ne kiekybė, o kokybė. Šiemet komisijoje turime labai skirtingus žmones ir skirtingų repo skonių megėjus. Jų tarpusavio nuomonės netgi esant vienoje kategorijoje dažnai galės nesutapti. Tačiau kartu esame tikri, kad toje diskusijoje, toje nuomonių gausoje mes turėsime patį objektyviausią sprendimą.

Bus ir lygių kovų, bus labai sunkių sprendimų, aistrų, tačiau šiemet dėl komisijos kaip reta ramu. Gerais visiems vargu ar bus įmanoma išlikti… tačiau esame tikri, kad ši komisija gali priimti objektyvius ir platų vaizdą atspindinčius sprendimus, o tai svarbiausia.

Taigi pirmoji kategorija bus sudaryta iš DJ‘jų. Tai yra žmonės, kurie ne tik išjudina, o dažnai ir organizuoja vakarėlius. Mūsų supratimu, tai bene daugiausiai apie pačią kultūrą ir jos šaknis besidomintys žmonės. Jei būtų klausimai apie semplus, hh istoriją ir daugelį kitų temų – jie žino, ne atsitiktinumas, kad jie laimi ir tuo pačiu organizuoja repo protmušius taip pat. Prie šios muzikos jie tikrai prisilietę, taigi malonu, kad šiemet kategorijai atstovaus 8 DJ‘ai : Dee, DJ Justinez, DJ Alko, DJ Swix, DJ Yankee, Mr Propper, EightyEight ir Intakx.

Sekanti, kategorija turbūt spalvingiausia ir sunkiausiai apibrėžiama. Nuo repo veteranų iki žmonių, kurie turbūt aplankė daugiausiai repo renginių Lietuvoje. Nuo iniciativių žmonių sugebančių apie save vienyti žmones HH veiklai iki beatboxerio (kas aišku neprieštarauja būt ir tarp ankščiau minėtų). Todėl ir šios kategorijos pavadinimas labai platus: „Hiphopo Žmonės (HHZ)“. Šiai grupei šiemet atstovaus 11 žmonių:  Moo, Janas (legendinis Ultra Rap), Sania Banginis, Tomas Vėjas (Soulkitchen, Sunday Bug), Gon, Jama, Justas (Pakartot.lt), Banjooz (legendinis Zenitas), (Siuvykla), Shmekla (Despotin) ir Simas (HipHop.lt).

Trečiosios kategorijos balso turbūt ypatingai lauks dauguma MC. Tai žmonės, kurie kiekvienas savaime yra nuveikę tiek daug, kad atrodytų labai solidžiai, kiekvienoje Lietuvos repo komisijoje netgi būdami atskirai. Malonu, kad visi 4 Gatvės Lygos (GL) nariai: Svaras, Mironas, DJ Mantini ir DJ Mamania taip pat turės savo balsą.

Galiausiai 4 kategoriją sudarys žmonės, kuriuos tikria dažnai girdite, tačiau retai, kada matote. Tai žmonės, kurie studiją dažniausiai laiko savo tikriausiais namais – Prodiuseriai (PR). 11 vardų, kurie ypatingai kreipia dėmesį detalėms ir garsui, todėl džiugu, kad su mumis: Donciavas, SLJ, HDZ, 3CNB, FoxaZBeats, MpTrys, RW, Deep Shoq, Skellas, Kaseta ir Broo.

Galbūt nustebote, kad komisijoje praktiškai nėra MC. Tai nėra atsitiktinumas ir čia matote tik tuos MC vardus, kurie iš anksto žinojome, kad dėl vienokių ar kitokių priežasčių negalėjo dalyvauti kovose. Visus likusius tikrai kviečiame stoti prie starto linijos ir padaryti tai, ką jie geriausiai moka ir ko labiausiai reikia geram online HHBattletikrų MC.

Apie kiekvieną komisijos narį ir jo nuveiktus darbus būtų galima rašyti labai daug ir garbė, kad kiekvienas jų sutiko prisidėti. Patikėkite – tai nebus lengvas ir pats maloniausias darbas, todėl ačiū jiems. Kartu penktu teisėju bus ir visi žiūrovai, kurie taip pat savo balsu padės išrinkti geriausius. Taigi tikimės, kad jūs taip aktyviai (kaip jutome ir iki šiol) dalyvausite ir padėsite prikelti ir išlaikyti online HHBATTLE tradiciją gyvą. Tai labai svarbu.

Visa teisėjų lentelė atrodo taip, o visas naujienas sekite HipHop.lt ir HHB.lt:
komisja gera

Žymos

Susiję

8 komentavo

 1. Laukiame. Jau visą rudenį. Labai net laukiame 🙂
  Dėl teisėjavimo – žiauriai geros permainos.
  0  0
 2. Atsiprašom… dirbam dabar dieną naktį, kad kuo greičiau paleist. Jau šią savaitę – tikrai sorry bet darom kas mūsų jėgoms kad paleist tokį Battle kad gėda nebūtų 🙂
  0  0
 3. Yra kantrybės 🙂 Bet žinai , kad nuo to pradėjau repą klausyt 🙂 ir mėgstu battlus 🙂
  0  0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close