NaujienosRenginiaiVideo Klipai

„Onyx“ grįžta į pamėgtą Vilniaus Naujamiestį

onyx vilniusBene įtakingiausia repo grupė iš Niujorko – „Onyx“ – gerbėjų prašymu antrą kartą atvyksta į Vilnių. Gegužės 15 d. menų fabrike „Loftas“ jie kartu su lietuvių atlikėjais užkurs didžiausią repo susirinkimą Vilniuje.

„Pernai „Onyx“ koncerto metu „Lofte” patyriau ypatingą jausmą. „Onyx“ gerbėjai savo dievukus sutiko ir palydėjo bene garsiausiai ir aktyviausiai“, – sako koncertų organizatorius Victoras Diavara.

Victoras teigia, kad šio pakartojimo ir šiemet turėtų nepraleisti visi legendinių „Naughty By Nature“, „Jungle Brothers“, „A Tribe Called Quest“, „Gangstarr“ ir, žinoma, pačių „Onyx“ gerbėjai.

„Onyx“ atvykimo į Vilnių proga tamsiame Niujorko skersgatvyje nufilmavo vaizdo kvietimą skirtą lietuviams. Jau netrukus reperiai leisis į turą po Europą. Jų koncertai gegužės mėnesį yra suplanuoti Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Švedijoje, Kroatijoje ir Lietuvoje.

Video pakvietimą rasite nuorodoje: https://www.facebook.com/loftasvilnius/videos/10152973845729011/?theater

Onyx garsėja išpuoliais scenoje

„Onyx“ garsėja ne tik agresyviais tekstais, bet ir savo elgesiu ant scenos. Pernai po koncerto grupės vadybininkas Kamil sakė, jog nei technika, nei organizatoriai nenukentėjo tik dėl to, kad reperiams išties labai patiko menų fabrike:

„Per 20 grupės karjeros metų pasitaikė labai daug incidentų – jie juk tikri Niujorko gatvės reperiai ir mušeikos“.

„Onyx“ visame pasaulyje yra pagarsėję dėl savo gatvinio įvaizdžio, smarkių dainų tekstų, kriminalinių pašmėžavimų spaudoje ir yra vieni populiariausių reperių. Po pasaulį jie keliauja su asmenine apsauga, kuri visų „Onyx“ koncertų metu budi ant scenos.

Karjeros pradžioje į „Onyx“ lygiavosi tokie atlikėjai kaip Eminemas. Iki šiol jis savo dainose išreiškia besąlygišką meilę šiai legendiniai JAV Rytų pakrantės grupei.

Amerikiečius apšildys eilė lietuvių reperių

2014 m. „Onyx“ gerbėjai Lietuvoje dar net neprasidėjus pasirodymui skandavo grupės pavadinimą, o viso koncerto metu kartu repavo beveik kiekvieną grupės dainą. Panašios atmosferos tikimasi ir šiemet.

Amerikiečius Vilniuje apšildys eilė lietuviško repo atstovų. Savo pasirodymus jau patvirtino „Dee&Kamy“, Omerta, taip pat pogrindžio repo smarkiausi „Vilnius Massive“, „Z On A“, Ade ir Slem.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close