AlbumaiNaujienos

Orion vėl grįžęs! Naujas albumas [ORION ir 3CNB – ESMĖ 2019]

„Orion vėl grįžęs – yra gan piktas, kandus, neatlyžęs ir nori šitą vaibą vėl uždegęs nešti, nes kol turėjot jūs – jis ėmė gesti“ – tai iš tuoj pasirodysiančio naujo albumo paimta ištrauka, nuo kurios ir verta pradėti pristatant, o kai ką ir supažindinant su šiuo atlikėju.

Iš tiesų pristatyti Orioną yra gan sunku, nes yra 2 visai skirtingos auditorijos. Viena iš jų puikiai žino ir vertina Orion „rajoninį“ repą, o kita visiškai priešingai ir turbūt pirmą kartą apskritai girdi šį vardą. Ir net tose keliose grupėse nuomonės labai išsiskirs, nes vieniems tai bus geriausias repas ir jie natūraliai išmoks aštriausius gabalus ir puchline‘us mintinai, o kitiems tai bus tiesiog kažkas paprasto ir niekuo neypatinga…

Kaip ten bebūtų – labiausiai praloš tie, kurie nepabandys ir neturės savo nuomonės. Taigi Orion su kolega 3CNB po ilgos pertraukos vėl sujungia savo jėgas, grįžta ir pristato jau 3 albumą pavadinimu „Esmė“.

Orion per tuos metus suformavo savo atpažįstamą braižą, kurį tikrai pažins tie, kurie seniau domisi Lietuvos repu. Todėl tikiu, jog daugelis kartu su nauju albumu tikrai prasuks ir „komunalkes“ bei kitus savotiška klasika virtusius darbus.

Smagu matyt grįžtančius vardus, iš kurių HH taip lengvai bėgantis laikas ir gyvenimo rutina neišmuša. Patikrinkit, nepažadam ar patiks, bet tai yra ir buvo Orion. Na o visi norintys palaikyti ORION x 3CNB kūrybą bei duoti įkvėpimo ateities projektam – jau dabar gali iš anksto užsakyti albumą parašę į orion@fan.com

Sekite visas 3CNB ( https://www.facebook.com/3CNBMusic/ ) ir Orion ( https://www.facebook.com/orionpashai/ ) naujienas ir pirmi galėsite išgirsti, kas yra paruošta.

Žymos

Susiję

Close