Renginiai

Paaiškėjo Live BeatBox Battle dalyviai

BeatboxFamily125Paaiškėjo jau penktadienį vyksiančio Lietuvos BeatBox Battle dalyviai, kurie Narautuose susikaus dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio čempionate.

5 kompetetingi teisėjai skyrė nuo 1 ik 10 taškų kiekvienam dalyviui, o rezultatus galite matyti lentelėje vos žemiau. Kaip ir buvo galima tikėtis pirmoje lentelės pusėje didelių netikėtumų neįvyko. Pirmieji du (Bogis ir Nonzo) jau yra tapę čempionais, Saame, Burčas ir Slygrid taip pat aktyvūs ir tikrai žino ką daro, tad galima tikėtis labai atkaklios kovos nes aiškaus lyderio nėra ir viską lems tos dienos, tos akimirkos pasirodymas – o nuo to tik dar smagiau!

 

Paaiškėjo Battlo dalyviai
Paaiškėjo Battlo dalyviai

LIVE BATTLE TEISĖJAUS:
GON (Pirmininkas) – Lietuvos Beatbox Čempionas 2010, unikalaus stiliaus beatbox virtuozas ir loopstation’ų meistras.
BANGINIS SANIA a.k.a. TUNR – Dešinioji ranka – matęs beveik visus Lietuvos beatbox battle’us ir čempionatus gyvai, Hip Hoperis iki kaulų ir freestyler’is kokių reta!
JULIUS KALENDRA – Kairioji ranka – muzikos kūrėjas, įvairių muzikinių projektų narys ir poetas.

Daugiau apie būsimas kovas, prizus ir galimybes skaitykite https://hip-hop.lt/atsinaujinusiam-beatbox-battle-baigta-atranka/ . VISI KVIEČIAMI NEPRALEISTI PUIKAUS, KARTĄ METUOSE VYKSTANČIO RENGINIO jau šį penktadienį Narautuose

Visų atrankos dalyvių video rasite BEATBOX.LT http://beatbox.lt/2014/10/13/lithuanian-beatbox-battle14-atrankos/

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close