AlbumaiNaujienosRenginiai

Pagaliau nauji LT repo vinilai!?! Micro One, Svaras, Erkė, Despotin FAM, ir daugelis kitų

Rytų išmintis sako, kad pasaulyje turi būti pusiausvyra, Jing ir Jang, juoda ir balta. Todėl ypač simboliška, kad būtent dabar, kai eterį bombarduoja brangi muzikinė čiunga čenga, raudono kilimo diskusijos ar Eurovizija… pasirodo nauji Lietuvos repo vinilai.

Tikrai jokiu būdu naujienų pasirodymo laikas niekaip nesusijęs su dabartiniu eterio turiniu. Bet kol verda intrigos, vinilo formatas netgi pats iš savęs yra visiškai priešingas simbolis. Jis atspindi vertę ir bendruomeniškumą bei daugelį kitų vertybių, kurias randame muzikoje. Galiausiai jis nėra skirtas plačiai masei, o jo klausymui reikia įdėti bent minimalių pastangų.

Taigi triname delnais, nes turime galimybę jums pranešti, jog jau pačiu artimiausiu metu savo kolekcijas galėsime papildyti 2 naujais lietuviško repo vinilais. Kadangi Despotin FAM najausio albumo vinilo išleidimo data dar nėra tiksliai paskelbta, todėl visų pirma jūsų dėmesį norėtume atkreipti į FLOW MUSIC. Švęsdami gimtadienį jie pristato FLOW MUSIC Sound rinkinį arba kaip užrašyta ant vinilo – miesto muzikos dainų kolekciją.

Į abi Vinilo puses sugulė po 5 gabalus. Kaip matote, čia yra dar niekur neskelbtų naujienų, tačiau taip pat nemažai ir jau girdėtų darbų.

Žvelgiant į atlikėjus atrodo, kad vinilo muzikinis siužetas pats iš savęs nėra labai įpareigojantis. Platus ir spalvingas muzikinis spektras, tarp kurio praktiškai kiekvienas rasime kažką sau ir tos dienos nuotaikai.

Taigi jau vasario 16 dieną visi norintys galės šį naują darbą paimti į savo rankas. Būtent tą šeštadienį Lofte įvyks ir renginio pristatymo koncertas, kuriame bus ir didžioji dalis prie rinkinio prisidėjusių atlikėjų.

Scenoje gyvai pasirodys:

》Despotin Fam
》Vilniaus Energija
》Micro One
》LTZOO
》Erke
》Radvilas RA
》Stealurmind (Awlnight x A.Mantis) [BY]

Pačių vinilų skaičius, galima tikėtis, kad yra gan smarkiai limituotas, todėl rekomenduotume visiems, kam aktualu, tiesiog parašyti į FLOW MUSIC [nuoroda čia], kad ir tame pačiame Facebooke ir rezervuoti vieną ar abi jau tuoj dienos šviesą išvysiančias plokšteles.

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close