NaujienosRenginiai

Pagaliau visi nori laimėti! Freestyle MC Battle 2019 apžvalga

Jama Freestyle MC Battle 2019 nugalėtojas! – Gatvės Lyga foto

Turbūt visi sutiks, kad finišavo dar vienas sėkmingas ir įdomus Freestyle MC Battle. Iškart norisi pagirt organizatorius, kurie sugebėjo surinkt ir uždaryti dalyvius keliomis dienomis anksčiau, neduot valgyt, leisti jiems karo būgnų melodijas ir motyvuojančias kalbas. Žinoma tai nėra patikrintas ar kažkuo pagrįstas faktas, tačiau kito paaiškinimo, kodėl dauguma dalyvių atrodė tokie gerąja prasme alkani ir norintys kovoti šiuo metu neturime.

Jei anksčiau kiekvienais metais girdėdavome kalbas, kad nelabai įdomu klausytis, kai kovoja draugai, nes nebūna aštresnių kampų ir to lengvo kraujo kvapo – tai dabar visas nereikalingas glamūras ir politkorekcija baigdavosi iškart užlipus ant scenos ir paspaudus rankas. Labai gerai – iš tiesų žiūrovams tai patinka ir taip ir turėtų būti.

Aplinka, taip pat nenusileido dalyviams. Pats kovų formatas jau yra atidirbtas, tačiau jį sklandžiai išpildyti kiekvieną kartą „yra reikalų“. Prie geros auros labai prisidėjo gan gausiai susirinkę žmonės. Tuomet Mamania peršokęs nuo DJ į renginio vedėjo roges sugebėjo sudėlioti viską į savo lentynėles ir palaikyti tempą viso renginio metu. Scena, tarsi savotiškas ringas Lofto viduryje, nors ir sudaro problemų su garsu, taip pat leidžia labai patogiai stebėti kovas susirinkusiems.

Dar vienas svarbus ir renginį papuošęs niuansas buvo DJ. Šį kartą tai buvo Savage komanda. Nors prieš renginį buvo tam tikrų abejonių ar šie „new schoolo“ propaguotojai sugebės duoti daugeliui dalyvių tinkamą ritmą kovoms, tačiau jie susitvarkė puikiai. Sugebėjo išsaugoti savo veidą ir stilių, tačiau kartu ir rasti tuos beatus nuo kurių linksėjo galva, net ir mažiau naująjį skambesį mėgstantiems žmonėms. Dalyviams tai turėjo būt geras, tačiau įkandamas iššūkis ir čia viskas puikiai susidėliojo.

Kiekvienos kovos neaptarinėsime ir tikrai visi dalyviai verti pagarbos. Vienintelis Žodis turbūt kiek vaikiškai persistengė ir perlenkė lazdą, tačiau LT toje kovoje susitvarkė puikiai. Kaip ir pridera „veteranui“ parodė tvirtą stuburą ir tos strėlės neturėjo jo rimčiau išmušti iš vėžių. Kaip ir kiekvienais metais atsirandantys naujesni vardai nenuvilia – jeigu tik sugeba praeiti atranką, jie tikrai gauna puikiausią progą parodyti ir išmėginti save. Tas naujos ir vyresnės kartos susitikimas (konfliktas būtų per skambus žodis) yra labai gerai ir taip pat jį įdomu stebėti.

Pijus finale. Anastasija Zaburdiajevaitė nuotrauka

Ir vyšnia ant torto žinoma yra finalas, kuriame susitiko dar prieš renginį favoritais laikyti Pijus ir Jama. Atsitiktinumų čia mažai – jie tiesiog yra labai kieti freestyle ir jiems rimtesnį iššūkį galėtų mesti vos keli kiti MC. Abu dalyviai turėjo motyvacijos, norą ir ambicijų. Jiems abiems jau nereikia kažko papildomai įrodinėti, tačiau jie stengėsi ir tikrai padarė taip, kad visi susirinkusieji gaudytų kiekvieną jų žodį. Pagarba – jie yra vienas pagrindinių variklių ir priežasčių, kad šis renginys yra toks koks yra. Jama viso renginio metu aiškiai sakė, kad laimės ir toks pasitikėjimas savimi kartais gali pakišti koją, tačiau jis kol kas yra tiesiog geriausias + dar panaudojo jam netgi anksčiau kiek nebūdingų šou elementų… taigi žinojo ką daro ir lieka tik mėgautis tuo, ką matėme ir kad Pijus davė rimtą kovą.

Taigi ačiū organizatoriams ir visiems dalyviams už tai, kad buvo ir kad padarė taip, kad buvo smagu. Laukiam geros kokybės kovų įrašų, kad visi galėtų pasimėgauti. O kartu aišku, jau pradedam laukti ir kitų metų!

Pabaigai Jama žodis po finalinės kovos: „Dedikuoju šią pergalę visiems kas tikėjo, kas nenusisuko, visiems kas yra su mumis“. Prisidedam ir toliau raginam tikėti ir palaikyti šią tradiciją, nes tai yra viena geriausių Lietuvos repo švenčių!

Žymos

Susiję

Close