NaujienosVideo Klipai

Pakvietimai gerai, geri pakvietimai išvis super. Visa gauja kviečia į M.O.P

MOP1Amerikiečių hip hopo legendos M.O.P. patvirtino savo pasirodymą kovo 15 d. menų fabrike „Loftas“. Duetas nuoširdžiai atsiprašo savo gerbėjų už praėjusį kartą, kai dėl techninių kliūčių jiems nepavyko atvykti. Tuo tarpu Lietuvos repo atlikėjus žinia apie legendų pasirodymą Vilniuje labai įkvėpė, tad jie apsijungė ir sukūrė bendrą kūrinį „M.O.P. in Loftas“.

Iškart po žinios paskelbimo įrašų studijoje susitiko žinomi Lietuvos reperiai Kamy, Omerta, Ra ir Tavo Tėvas. Po ilgos žodžių kovos ir kūrybinių bandymų gimė „M.O.P. in Loftas“.

KAMY x TAVO TĖVAS x RA x OMERTA – M.O.P. IN LOFTAS

„Prisikviesti M.O.P. nebuvo lengva. Pernai, pirmą kartą, kai visos sutartys su grupe jau buvo pasirašytos, M.O.P. dėl skrydžių logistikos nebegalėjo atvykti į Lietuvą, tačiau dėl to jautėsi kalti prieš savo gerbėjus ir netrukus patvirtino naują datą – tai šių metų kovo 15 d. Gali būti, kad šis repo susirinkimas taps didžiausiu Lietuvoje“, – sako Vee.

M.O.P. – tai du reperiai, Billy Danze ir Lil’Fame. Jie kartu užaugo Niujorke, Bruklino rajone, kur subūrė tikrą gatvinę gaują. Ją pavadino Mash Out Posse.

Kai atėjo laikas išreikšti save, vyrai pradėjo rašyti tekstus ir muziką, subūrė grupę ir pavadinio ją savo gaujos vardu.

Be jų hito „Ante Up“ neapsieina nei vienas repo renginys.

 

 

 

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close