NaujienosRenginiaiStraipsniai

Palaikyk Lietuvą pasaulio Beatbox čempionate! Gyvi pasirodymai jau nuo rytojaus

gon berlyne
Sveikiname Gon su gimtadienu

Pirmą kartą Lietuvos Beatbox istorijoje lietuviai keliauja į Pasaulio Beatbox Čempionatą, kuris vyks Berlyne, Vokietijoje šių metų gegužės 29-30 dienomis. Net keturi Lietuvos beatboxer’iai – Gon, Nonzo, Bogis ir Destiny – atstovaus Lietuvą ir stos kovoti dėl geriausio titulo prieš dešimtis geriausių visame pasaulyje! Tai istorinis įvykis beatbox’o, Hip Hop’o ir net Lietuvos mastu! Būk jo dalimi ir palaikyk savo tautiečius!

Pasistengsime patikslinti Lietuvių pasirodymų laikus ir pranešti dienos rezultatus bei gyvus įspūdžius! Kovų startas jau ryt ir lietuviai ten tikrai nebus “statistais”!

STEBĖK KOVAS GYVAI!

Tiems kas vakar praleido Gon pasirodymas nuo 4:20, o Destiny su Bogiu nuo 5:09. Daug gražių žodžių apie LIETUVĄ iš vedėjų, daug gero galima pasakyt apie mūsiškių pasirodymus ir apie “crazy” palaikymo komandą! Didžiuojamės! Vakar dienos rezultatai jau už poros valandų, o už 4 prasidės ir finalas, kuriame net neabejojame bus ir Lietuva!

05.29 stream’as:

https://www.youtube.com/watch?v=ffTZs_HCk_c

 05.30 stream’as

 

https://www.youtube.com/watch?v=UoBMEpTVTzo

Komanda jau pakeliui
Rimta komanda jau pakeliui!

Šviežiausia organizatorių pateikiama info –> https://www.facebook.com/events/1485878931667942/

Žymos

Susiję

2 komentavo

  1. Sukarpytus video po truputį kelią į Beatbox Battle TV YouTube puslapį, o šiaip FB susirask Lithuanian Beatbox Family puslapį ir ten kelsim video ne tik iš renginio, bet ir tai, kas dėjosi užkulisiuose 🙂
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close