NaujienosRenginiai

Panevėžys, Šiauliai, Jonava ir Vilnius = nArauti penktadienį

rap addictsPanevėžys, Šiauliai, Jonava ir Vilnius – turbūt iki pilno repo didmiesčių sąrašo Lietuvoje te trūksta vieno, maksimum 2 vardų. Norint visus aplankyti reiktų nuvažiuoti ilgus 450km ir, anot žemėlapio – sugaišti apie šešias valandas… ir tai penktadienio vakare, kai visi sedės ne už vairo o prie baro… Visa laimė, kad galima padaryti taip, kad vienoje vietoje, beje prie baro, būtų Panevėžys, Šiauliai, Jonava ir Vilnius.

Penktadienį vakare Wake UP show atsibusim nuo dienos darbų  ir pažiūrėsim, ką gi naujo per vasarą nuveikė seniai matytas, bet kartu ir veidas, kurio vardo dar tikrai nepamiršom – Ade. Omerta su SLA Slow abu aktyviai darbuojasi prie savo albumų, tad skillo tikrai nepravasarojo ir reikia tikėtis daug energijos nuo scenos. Namų arenoje rhaimus iš viršaus kraus Gralis, o Micro One nepristatinėsiu (paklausykit patys naujų gabalų ir suprasit, kodėl bus įdomu).

Vaizdas iš praeitos vakaronės ir organizmas jau turi pradėt ruoštis vėl, nes penktadienis jau ant nosies:

Viską, ką reikia žinoti – rasite evente, o kad priėmėte teisingą sprendimą suprasit 5dienį (10/08)  Narautuose prie scenos

ČIA https://www.facebook.com/events/305120839671481

Žymos

Susiję

2 komentavo

  1. Jei kažkas visiems patinka = neturi stiliaus. Turim skirtingo repo ir tuom reikia džiaugtis, kad galim rinktis
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close