AlbumaiNaujienos

Pasiilgot? Sunz Of Man – The Rebirth #53

90-tieji vėl ant bangos, tad galbūt dėl to pastoviniuoju metu vis daugiau auksinio amžiaus veteranų grįžo įrašinėti naujų albumų. Ir kas malonu, kad dauguma iš jų išties daro tai sėkmingai. Nors MTV ko gero negros jų kūrybos, kaip tai buvo anksčiau, bet paklausa yra ypač, kai grupė ar atlikėjas bando išlaikyti savo originalų skambesį, nes ne tiek jau ir daug tokių, kuriems pavyko įšokti į naujų trendų skambesio roges.

Šią savaitė į mūsų rankas ir ausis pateko naujas Sunz of Man albumas su už save kalbančiu albumo pavadinimu – “ The Rebirth”.

Ko gero 90-tųjų kartai nereikia dar kartą pristatinėti, kas tokie buvo tie Sunz of Man, bet jeigu jūs praleidot tą erą… tai Sunz of Man ir Killarmy buvo tarsi du Wu Tang palydovai ir pasekėjai, kartu išplaukę ant bangos viso to Wu Tang Clan kulto . Šiuo metu grupę sudaro tokie MC kaip Prodigal Sunn, Hell Razah, 60 Second Assassin, Shabazz the Disciple ir  Killah Priest, anksčiau į grupę dar įeidavo 7th Ambassador ir Supreme. Gan sėkmingai debiutavę 90-tųjų vidury , Sanz of Men daugiau liko kaip susivienijimo vardas. Kadangi dauguma iš grupės narių pasinėrė į solo karjeras, matyt siekdami Wu Tang pėdomis. Nors karts nuo karto Sunz of man vis išleisdavo ką nors tai ir likdavo pradinės šlovės šešėlyje.

Ir štai po kai kurio laiko chebra vėl suėjo 5 studij1 ir įrašė naują albumą …ir jis gavosi išties neblogas, vietomis ramesnis ir brandesnis nei jų pirmi darbai, bet kaip besukt tai labai teisingas pratęsimas, seno koncepto prikėlimas iš užmaršties .

Nors grupė vis dar sudaro geras būrys MC, chebra pakvietė vieną kitą svečią Cappadonna , westcoasto veteraną Planet Asia, dar vienas senas WU bendražygis La The Darkman , Chi King, 12 O’Clock , prieš metus sėkmingai sužibėjęs TriState ir Makeba Mooncycle. Ir patikėkit ne veltui – jie tikrai papuošė bendrą skambesį.

Taigi šios savaitės Gatves Lygos albumas yra tarsi kelionė laike, su tuo skirtumu, kad tai jau nėra žalias 90-tųjų hardcoras. Grupė subrendo, ištobulėjo, atidėjo pykčius į šalį ir gerai praleido laiką vėl… Skanaus!

Dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt .

 

Žymos

Susiję

Close