Įdomu!mcbattleRenginiai

Paskelbti 16 reperių, kurie penktadienį Lofto scenoje kovos dėl „Lietuvos MC Battle“ titulo

[sg_popup id=”1″ event=”onload”][/sg_popup]MC_Battle_2016„Lietuvos MC Battle 2016“ organizatoriai paskelbė 16-os dalyvių vardus, kurie lapkričio 25 d. Vilniaus menų fabrike Loftas kovos dėl geriausio Lietuvoje MC titulo.
Dalyviams instrumentinius beatus parinks Justas Fresh ir DJ Mix, o reperių kovas vertins ir nugalėtoją paskelbs patyrusi komisija, sudaryta iš Lietuvos hip-hop kultūros veikėjų: „Gatvės lyga“ laidos vedėjas, hip-hop muzikos melomanas ir kritikas Mironas, įrašų studijos „Jad rec“ prodiuseris, patyręs mc kovų dalyvis – Ganjamanas, reperis Micro One ir hip-hop.lt apžvalgininkas Simas.
Kuri reperių stovykla pasirodys stipriau ir kaip jiems seksis?
Renginio pradžioje visi dalyviai savo priešininkus išsitrauks patys burtų keliu. Reperiai turės 2 kartus po 1 minutę įrodyti scenoje, kad jie verti patekti į sekantį etapą. Aštuoniems dalyviams vardiniai kvietimai dalyvauti finale buvo įteikti vasarą vykusiame „Mc Battle Summer“ renginyje. Nugalėję po varžovą, į finalinį renginį Lofte pateko šie atlikėjai: Krapshtukas, Regis, Beep, Txt, Qria, Anutty, Derrow, Don Kichot.
Kiti 8 MC pakviesti organizatorių. Kai kurie patyrę mc kovų dalyviai, kai kurie puikūs atlikėjai: Ade, Home production, Cheka, Mtw, Arty, Rusyj, Uncle Hip ir Pijus.
Kas bus laimėtojai, o kam pritrūks žodžių kišenėj? Visa tai ir dar daugiau išaiškės lapkričio 25 d. sostinės menų fabrike Loftas. Bilietus galima įsigyti internetu ir Bilietupasaulis.lt kasose.

Video galerija:

https://www.youtube.com/channel/UCtq-lvEzqQmq1TRQKB30eIA

Facebook: https://www.facebook.com/ltmcbattle
Bilietai: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/lietuvos-mc-battle-2016-top-16-finalas-202035/

[sg_popup id=1]

Susiję

5 komentavo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close