NaujienosVideo Klipai

Pats sau nuodas – pats sau vaistas. Video ir trumpas interviu su Slem ir Ra

slem ra pats sau nuodas pats sau vaistas“Priežastis esi  Tu, o ne tave supantys žmonės ar aplinka” – tai naujuoju savo kūriniu mums sako Slem ir Ra. Apie tai ir artėjantį penktadienį trumpai pasikalbėjom su labai kontrastingą repo manierą turinčiais, bet kaip ir matote video – vienas kitą puikiai papildančiais reperiais.

Kas yra jūsų stimulas kurti?
RA:
Mano kūrybinis stimulas visada buvo, yra ir bus asmeninės patirtys, išgyvenimai, mane supanti aplinka, mylima moteris. Nerealizuoti to būtų tiesiog neįmanoma. Mintimis ir išgyvenimais žmonės dalijasi įvairiais būdais – vieni linkę išsipasakoti bendraujant su artimais draugais, kiti užsidaro savyje, sudarydami uždarą minčių ratą, o aš, kaip tikriausiai ir daugelis kūrėjų, savas patirtis pasakoju popieriaus lapui.

SLEM: Neveltui su RA esam artimi draugai, bendražygiai, augę toje pačioje aplinkoje, taigi, mano stimulas lygiai taip pat yra aplinka. Kurdamas, bandau atkreipti dėmesį į gyvenimo smulkmenas, kurių dauguma žmonių paprastai nepastebi. Mano tikslas yra pabrėžti tas smulkmenas ir tvirtai parodyti, kad tuo pačiu galima ir džiaugtis ir liūdėti.

Kaip trumpai įvardintumėt apie ką yra naujasis jūsų darbas ir kur yra jo raktas?
RA, SLEM:
Kūrinio raktas – savo ydų pripažinimas. Gebėjimas atrasti ir suvokti savo blogąsias puses. Tokia ir yra pagrindinė mintis. Išmokti pažvelgti į tikrą, netobulą save ir padėti sau suprasti, jog visko priežastis esi pats Tu, o ne tave supantys žmonės, aplinka.

Labai egoistiškas posakis „pats sau nuodas, pats sau vaistas“, juk pvz ir repuojat šiuo atveju apie tai kartu, o ne kiek vienas sau?
RA:
Labai paprasta, ta pati mintis, suvokta ir pasėta dviejų panašius išgyvenimus patyrusių žmonių yra žymiai stipresnė, negu pavieniai prisipažinimai. O išsireiškimo „Pats sau nuodas, pats sau vaistas“ nelaikyčiau egoistišku vien dėl to, kad tiek aš, tiek SLEM iš dalies dalyvaujame mūsų rate esančių žmonių pasaulio kūrime, todėl labai svarbu prisiimti atsakomybę už vidinės harmonijos atradimą, tarp savo blogio (pats sau nuodas) ir gebėjimo jį paversti neutraliu (pats sau vaistas). Kitaip tariant, gebėti susikalbėti pačiam su savimi, neigiamai nepaliečiant artimųjų.

Ar laukiat šio penktadienio?
SLEM:
Galiu atsakyti taip. Turbūt visi žinot, jog penktadienį LOFTE pasirodo legendiniai ONYX, tai aš negaliu nelaukti, juk mano pirmieji tekstai buvo parašyti ant ONYX bytų. Be abejonės, garbė apšildyti tokius grandus.

RA: Ar galėčiau nelaukti? 😀 Ne kasdien pasitaiko proga apšildyti ONYX‘us. Man didžiulė garbė. Dar labiau džiaugiuosi, kad į LOFTO sceną lipsiu ne vienas, o su VILNIUS MASSIVE. Susimatysim!

Ra rasite https://www.facebook.com/1rafamily?fr…
Slem rasite https://www.facebook.com/pages/sLeM
*Nepamirškite kad užsiprenumeravę Hip-Hop naujienlaiškį dar galite laimėti bilietus į Onyx’us – susimatom ten!

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close