Renginiai

Penktadienį "Lofte" hip-hopo užtaisas – "Dinamitas"

Nuo 2012-ųjų lietuviško hiphopo muziką pristatantis festivalis „Dinamitas“ sugrįžta kupinas naujienų. Ketvirtąjį kartą vyksiantis vienos nakties festivalis keliasi į Vilniaus menų fabriko „Loftas“ erdves, kuriose gruodžio 6 d. sprogdins tikrą hiphopo užtaisą.

 

Šįkart atlikėjai ir grupės pasirodys net trijose festivalio scenose. Be pagrindinės scenos, esančios menų fabriko viduje, viena jų bus sumontuota ir įkurta ant autobuso stogo. Turbūt didžiausia renginio staigmena, tai „Secret stage“ (liet. paslapties scena).

 

Kol kas neišduodama nei kurioje „Lofto“ vietoje ji bus įkurta, nei kas joje pasirodys. „Tai turėtų būti staigmena bei dovana visiems renginio svečiams. Ši scena visą vakarą kiurksės visiems prieš akis ir pasistengsime, kad iki vidurnakčio bei jos atidarymo niekas net neįtartų, kad tai ir yra „Secret stage“. Tikimės nustebinti“, – apie „Dinamitas“ planus kalbėjo renginio organizatoriai.

 

Kaip jau tapo tradicija, dalį muzikinės programos kuruos „Dinamitas“ draugai ir bendraminčiai. Tai – pusšimtis geriausių šių metų hiphopo muzikos židinį Lietuvoje kuriančių atlikėjų ir grupių. Kaip ir visus kartus be išimties į pagrindinę festivalio sceną lips bei naujausią savo albumą „Išgama“ pristatys Lilas ir Innomine.

 

Čia taip pat gros ištikimiems „Dinamito“ lankytojams ir repo mylėtojams puikiai pažįstami „Tie Geresni“, retai koncertuojantys, bet milijonus peržiūrų „Youtube“ tinklapyje skaičiuojantys Mad Money, Karoona & Domas. Taip pat puikiai hiphopo mylėtojams žinomi IGG, Garaže Nerūkoma, Morda, Micro One, Dada bei daugelis kitų..

 

Pirmą kartą į „Dinamito“ sceną kops lietuviško hiphopo pionieriai – tai lapkričio 22-ąją naują singlą „Guli guli“ išleidę „G&G Sindikatas“. „Labai smagu, kad pagaliau „Dinamite“ sudalyvausim ir mes, nes tai išties geras, analogų neturintis, repo festivalis“, – sakė „G&G Sindikatas“ prodiuseris Donatas Juršėnas-Donciavas.

___________________________________________________________________________________________

 

DINAMITAS STAGE:
● G&G Sindikatas
● Lilas ir Innomine (Albumo “Išgama” pristatymas)
● Tie Geresni
● Karoona & Domas
● IGG
● Mad Money
● Garazhe Nerukoma
● MORDA MC
● Micro One x ERKE
● Z on A x Bjelle
● DADA
● Faytas
● O2 (LIVE)
BUS STAGE:

● Deino ir Hermis
● Treecs & DomDee
● Ashas
● Aštom-Aštuoni (Press and Play)
● ReWritable (Tie Geresni)

(ATLIKĖJŲ SĄRAŠAS PILDOMAS)

SECRET STAGE:
Širma bus atskleista TIK 2013.12.06 23:59

Laikas: 2013.12.06 | 19:00 | PENKTADIENIS
Vieta: Menų fabrikas “LOFTAS” | Švitrigailos g. 29, Vilnius

N-16

Bilietus platina “Bilietų Pasaulis”

http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/hip_hop/?concert=136428

BILIETŲ KIEKIS STIPRIAI RIBOTAS!

 

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close