NaujienosRenginiai

PENKTADIENIS: startuoja Graffiti paroda ir 1 Sindikato vinilas!

Šiandieną Vilniuje net 2 netradiciniai renginiai ir pirmi kartai, į kuriuos norėtume atkreipti jūsų dėmesį. Visų pirma G&G Sindikatas pristatys savo vinilinę plokštelę, o taip pat Kipras „Tas kuris piešia“ atidaro savaitę truksiančią savo graffiti darbų parodą.

Prieš metus G&G išleido albumą „99“, o dabar pirmą kartą ilgoje grupės istorijoje turėsime galimybę jį išgirsti melomanų ypač pamėgtame formate. Visi 10 albumo kūrinių sugulė į vieną plokštelę, o grupė rengia “krikštynas” jų vinilo pirmagimiui. Tad visi, kam pakeliui, šį penktadienio vakarą yra kviečiami į Istorijos barą ir tapti pirmaisiais, kurie galės išgirsti ir įsigyti plokštelę.

Daugiau informacijos evente: https://www.facebook.com/events/402967980276776/

Antrasis renginys, į kurį norėtume jus pakviesti ne ką mažiau ypatingas. Graffiti pasaulis yra labai uždaras ir paslaptingas, todėl žmonėms, kurie nėra tame siaurame rate jis tampa dažnai nepastebimas ir juolabiau nesuprantamas. Todėl labai džiaugiamės, kad pastaruoju metu Kipras, geriau žinomas po “Tas kuris piešia” vardu vis dažniau atvirai papasakoja apie tam tikras jo detales.

Tai viešumoje vienas labiausiai matomų kūrėjų, kuris nevengia diskusijos apie Graffiti prasmę ir žinutes. Tokiu būdu, jam bent iš dalies pavyksta atsverti tą primityvų ir masinėje spaudoje išsikerojusį vien tik neigiamą įvaizdį.

12 metų savo įgūdžius tobulinęs ant įvairiausių paviršių, “Tas Kuris Piešia” galiausiai savo jėgas nusprendė išbandyti ant drobės. Po daugiau nei pusantrų metų darbo, nugulusios spalvos pagaliau pamatys dienos šviesą ir savaitei apsistos ant “Medusa Art Gallery” sienų.

Renginyje taip pat bus ir repo elementas bei pasirodys šie MC: Yourz YT Truly (UK), LTZOO ir IYE .

Daugiau informacijos evente: https://www.facebook.com/events/624100701354956/

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close