Albumai

PHAROAHE MONCH – “PTSD : Post Traumatic Stress Disorder” [ W.A.R. Media : 2014]

PTSD
PTSD

O štai ir tas albumas, kurio aš klasausi pakelui namo….  (Einan į priekį jau apžvelgto Apathy )

Manau daugelis žinot, kas tas ponas Monch . Bet pasikartosiu, kad tai savo laiku legendinės Organized Kunfusion narys, vėliau pradėjas savo solo karjerą, po šiokio tokio poilsio, kaip ir jo senas kolega Prince Po. Berašydamas užtaikiau į smagią istoriją, kaip atsirado pono Monch vardas… o kaltas nesėkmingas plaukų kirpimas, po kurio tada dar vaikas, Troy Donald Jameson, pradėjo atrodyti, kaip valstijose gerai žinoma lėlė beždžionėlė Monchhichi… vaikai nutarė, kad jis atrodė kaip įžymi šimpanzė ir pakrikštijo jį tuo pačiu vardu, kuris vėliau sutrumpėjo iki Monch, prisidėjo garbingas ir galingas Pharoahe ir štai, yra kaip yra.

Bet arčiau “PTSD”, kuris beja pasirodė balandžio vidury, tai jau spėjo pririnkti šūsnį pakankamai gerų recenzijų, netgi iš žiauresnių kritikų. Kaip sako pats Monch, albumas yra tarsi logiškas pratęsimas 2011m. išleisto “W.A.R.” albumo, apie kurį galima spręsti netgi žiūrint ir į patį viršelį su dujokauke.

Pirmas albumo gabalas pasirodė dar 2012 ir tai buvo galingas ir visems netgi labai patikęs “Damage” prodiusuotas “Lee Stone”.

Pradžioje su albumu buvo ta pati istorija, kaip ir su Apathy darbu. Monch anonsavo 2013’tais “PTSD”, kaip po EP, kuris bus paleistas, kad įpilti naujo kraujo į jo turą po Australiją ir Naująją Zelandiją, ir kaip ir pas Apathy virto viskas į pilnavertį albumą.

Kas įdomu, kaip ir pas poną Apathy, albumas paremtas senom formulėm ir senais laiko patikrintais garsais, tikras skanumėlis 2000 pradžios gerbėjams. Plius Monch susitvarko prie mikrofono, o dar. kai atsirado keleta įdomesnių svečių, tarp kurių tokie vardai, kaip Black Thought, Talib Kweli (beje, kurį pradžioje palaikiau ir supainojau su mergina…) na arba gitaristas Vernom Raid.

Papildomų spalvų albumui pridėjo ir muzikos kūrėjų įvairovė… nuo pačio Monch iki šių laikų favorite Marco Polo gavosi išties įdomiai besiklausomas albumas, nors aišku norintys kažkokių inovacijų, arba naujų ispūdžių gal ir pritrūks ko nors, bet imant bendrai tai puikus garso takelis gerai dienai.

Skanaus ! Tikrai geras ir malonus albumas…

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close