Albumai

PHOENIX – „2003-2005. Načialo… (promo LP)

Tiesiog negalėjau praleisti šio leidinuko – mano akimis, tai puikus pavyzdys to, kaip galima reklamuoti savo kūrybą. Dauguma mūsų atlikėjų iš karto planuoja albumus, nesusimąstydami, kad prieš tai jiems reikėtų dirvą paruošti. O šis jaunas, bet jau labai gerai pažįstamas bene visai Lietuvai (dar iš labai populiarios grupės „M.I.R.A.Zh. Squad“, jungusios kelis Lietuvos miestus, laikų) vaikinas – MC Phoenix apie tai ne tik pagalvojo, bet ir labai nuosekliai įgyvendina. Tiesa, tai nėra pirmas tokio pobūdžio leidinys, panašių darbų būta ir anksčiau, vieni buvo platinami tik internetu, kiti – savadarbiu fiziniu pavidalu, tačiau būtent tokios kokybės, su normalios poligrafijos ir dizaino viršeliu, logišku kūrinių išdėstymu (plius dar vertu albumo turiniu), geru suvedimu, gerai ir profesionaliai įrašytas – sakyčiau, išleistas pirmą kartą.

Taip, tai nėra albumas, bet tai galima lengvai suprasti iš pavadinimo, taigi, neprikibsi. Čia surinkta medžiaga, kur Phoenix sudalyvavo kaip MC arba kaip muzikos kūrėjas. Šio LP tikslas buvo – surinkti padrikai išmėtytus įvairiuose forumuose kūrinius, kad jie nedingtų interneto platybėse, ir pateikti juos klausytojams geros garso kokybės ir vienoje vietoje, gražiai apipavidalintus, plius, be abejo, užbrėžti tam tikrą liniją pažymint kūrybinį etapą, priminti dar kartą klausytojams apie save ir savo kolegas. Iš pradžių LP galima buvo parsisiųsti iš interneto, vėliau buvo išleistas ribotas diskų skaičius. Mano akimis, visas šis sumanymas – tai labai protingas žingsnis, ypač turint minty, kad Phoenix, mano žiniomis, po truputį įrašo solinį albumą.

Manau, kad LP turinys turėtų patikti tieki lietuviškajai, tiek rusiškajai hiphopo mėgėjų auditorijai, tokių kūrinių yra maždaug po lygiai. Bendrai, kaip promo diskui MC kolekcija gana solidi: Termit, Skripas, Coras, Stiklaz, Keeper ir dar keli vardai. Labai stipriai jaučiasi, kas liko nuo M.I.R.A.Zh Squado ir tokio projekto kaip Prizraki (pirmas Phoenixo projektas) Gražiai atrodo ir muzikos kūrėjų pusė – čia Viva, Vaiper, Soul Sonic, Donciavas, Pushaz ir, žinoma, pats Phoenix. Beje, Phoenixą reikėtų pagirti – be to, kad jis ganėtinai gerai moka repuoti, jis ir su muzika neprastai tvarkosi.

Taigi, norėtųsi, kad ir kiti nebijotų sekti Phoenixo pėdomis, nebijotų leisti savo kūrybos rinkinius namų sąlygomis – tai puiki reklama. O norint, kad atsipirktų įdėtos lėšos, galima tokius dalykus visiškai garbingai pardavinėti per koncertus – prisiminkit tuos pačius Ugly Duckling ar DJ Vadimą, ir nesidrovėkite prašyti kainos kaip už normalų albumą, juk čia raritetas, limituotas tiražas. O dėl CDRų, tai užsakydamas albumus iš užsienio, kartais gaunų SDRą su lipduku, anokia čia bėda, viskas normaliai.

Na o Phoenixui norėčiau palinkėti sėkmės, nekantriai laukiu naujų darbų iš jo viertuvės, o šį LP galima parsisiųsti iš:
www.realmusic.ru/phoenixprod

Oficialus myspace: www.myspace.com/pepelpovetru


TRACKLIST:

1. ????? ????????????… [INTRO] /???: 2006
2. ???? ???? ? ?????? [FEAT. TERMIT & KEEPER] – ex-???????? /???: 2003
3. PIRMAS ŽINGSNIS [M.I.R.A.ZH SQUAD] /???: 2004
4. ???????? ???? [FEAT. KEEPER] – ??-???????? /???: 2004
5. ILIUZIJA [FEAT. STIKLAZ] /???: 2005
6. ???? [SKIT] /???: 2005
7. ???? [FEAT. 2L, K.W.U. & KEEPER] – ??-???????? /???: 2004
8. QLKAI [M.I.R.A.ZH SQUAD] /???: 2004
9. PRIEŠINGYBĖS [FEAT. CORTHO & STRYPAS] /???: 2004
10. ????? [FEAT. TERMIT & KEEPER] – ??-???????? /???: 2004
11. ?????? ? ????? [SKIT] /???: 2004
12. ?????? ? ????? [FEAT. CORTHO & STIKLAZ] /???: 2004
13. ?????? ?????? ? ???? [FEAT. SKRIP & LENA] /???: 2004
14. ATVYKIMAS [M.I.R.A.ZH SQUAD] /???: 2005
15. ???? ?? ?????? [FEAT. SKRIP] /???: 2005
16. ?????? ??**?! [OUTRO] /???: 2004
17. STIKLAZ & CORAS – BE VIDAUS [BONUS TRACK] /???: 2006

Autorius Miron, žurnalas „DUB DUB“

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close