HHBattleĮdomu!Naujienos

Pirmas HHB etapas baigėsi, gaila krito 16, džiaugiamės, kad liko 16 [naujos poros ir temos]

Klausėm, balsavom ir turime pirmojo etapo rezultatus. Kovos buvo atkaklios ir praktiškai nėra kovos, kur visi teisėjai nusprendė vienbalsiai. Daug kur iki kategorijos taško ar pusės taško trūksta vos po 1 balsą.

Iškart paskelbus pirmojo etapo poras buvo aišku, kad jau pirmuose mūšiuose kris dalyviai iš kurių kovų norėtume dar ir dar. Todėl visų pirmiausia atiduodam pelnytą pagarbą ROB, Hidroplanui, Beep, Kongui, Odegovui, Virusui, Ofkenso, Slemui, Vėjui, LKRDS, Edenui, Tyfui, Sla ir Antanukui. Ačiū – tie kurie įdėjo daug darbo tikrai nusipelno plojimų ir padėkos už savo gabalus ir kad palaiko HHB judesį.

Kai kuriose kovose, kur lėmė tik žiūrovų balsas – žiūrovų balsai buvo patikrinti individualiai, kad išvengti klastojimo. Tie žmonės, kurie sukėlė įtarimų, kad tai yra fake Facebook akountai – buvo trinami. Tiesa nei vieno galutinio rezultato tai nepakeitė, tačiau tiems fanams, kam galbūt kils noras  ateityje taip padaryti – reikia turėti galvoje, kad vargsta ir gaišta laiką veltui.

O toliau dar įdomiau. Likę 16 dalyvių pagal pirmojo etapo rezultatą suskirstyti į naujas poras ir vėl galanda pieštukus.

Micro One vs Selectaz  , tema „Broliai Kličko“

Themyouandm3 vs Tomy Core , tema „Kitoj gatvės pusėj“

Triadman vs Beeta , tema „Gavom tautinį kostiumą“

Dada vs Soliakaz , tema „Savaitgalis pas Einikį“

Wite Katt vs Cheka , tema „Zero IV“

Krifas vs Regis , tema „Fiat Multipla“

Arty vs THC , tema „Po sekso“

DRKNSS vs Shotta „Komplimentas varžovui“                        

Gabalus dalyviai turi pateikti iki vasario 16 dienos 23:59 h. 17 dieną bus perklausa, ir 17 dienos naktį jau visi kūriniai bus prieinami balsavimui internete. Tikimės antrasis etapas bus dar įdomesnis, nes po jo liks tik 8 geriausi HHB MC, kurie kovos toliau dėl pagrindinio prizo.

[poll id=”6″]

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close