AlbumaiNaujienos

Pirmas po 20 metu [Godfather Don & Parental (Kalhex) – “Osmosis”] #89

Godfather Don yra tikra NY’ko pogrindinio hiphopo legenda, savo laiku kartu su Kool Keith senukas buvo Cenobites projekto dalimi. Vėliau jis prisijungė prie The Groove Merchantz, kur kartu su  Victor Padilla padarė sau vardą. Nors jo paskutinis solo albumas “Diabolique” pasirodė net 1998-tais, visus du dešimtmečius jis vis kažką darė, dalyvavo savo miesto gyvenime…

Kurį laiką atgal jo vardas vėl pradėjo mirgėti playlistuose, dėka Britu Jazz Spastics, kurie gan smagiai perdirbo klasikinę Dono kūrybą.

Ir štai 2020-tieji, senukas sujungė savo kūrybines jėgas su Prancūzų beatmakeriu Parental (savo laiku Kalhex) ir išleido gan smagų albumą… nors iš tikrųjų savo dydžiu tai daugiau EP + iš pagarbos Parental, HHV įdėjo ir visų gabalų instrūmus, kuo manau labai nudžiugino daugybę žmonių.

Išties albumas gavosi labai smagus, panašu, kad Godfather patiko kitų jo kartos atstovų mintis perkelti savo kūrybą į sena kontinentą, kur jų kūrybą vis dar atsimena ir mėgsta.

Yra albume ir vienas svečias, kurio vardą ir kūrybą mes karts nuo karto prasukam Gatvės Lygoje Pete Flux… kuris kartu su Parental priklauso Akromégalie Records. Matyt būtent todėl jis čia ir atsirado, nors tai išties puikus jaunas MC, tikra naujos kartos Atlantos pažiba.

Nors mūsų karantino laikais norėtųsi šio bei to linksmesnio, manau psihodelinis, ir šiek tiek tamsokas šio albumo skambesys taip pat puikiai pritaps prie mūsų laikų aktualijų. Beje norintys gali apsirūpinti šio albumo vinilinė versija, apsilankę HHV parduotuvėje. Skanaus!

Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ . Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

Žymos

Susiję

Close