Video Klipai

Pirmieji iš Lietuvos reperių Balkony TV pasirodė Z ON A

Z On A
Z On A

Balkonas ir repas iškart primena freestyle ir Kauną. Tačiau šį kartą jau nebe freestyle ir jau tarptautinis projektas, tiesa nufilmuotas irgi Kaune. Z On A  Balcony TV projektui atliko WALK AND TALK gabalą.

Pats Balcony TV  yra pasaulinis projektas, o Balcony TV Kaunas yra jų ststovas mūsų krašte. Daug grupių yra dalyvavę, bet dar nei viena iš hiphop’o šeimos. “Gal dėl to, kad ten reikia viską gyvai atlikti, o be elektros ir pultų repo grupėms sudėtingiau atlikt savo kurinius” – sakė grupės vokalistas Valius.

Balcony TV gyvas ir  globalus projektas, kuriame viso pasaulio miestai rengia gyvus pasirodymus ir kas savaitę talpina naujienas. Žymiausios grupės pasirodžiusios projekte yra Mumford and Sons, Biffy Clyro, The Script. Viskas filmuojama vienu kadru (vienu take’u), tik gyvai ir vaizdingose vietose.  Kaip teigia autoriai daina parašyta kažkurį ankstyvą vasaros rytą, grožintis saulėtekiu. “Tuo metu vairavau ir tekstas pradėjo šokinėt galvoj. Keista kaip smulkmenos gali paskatinti kūrybai” prisiminė Z On A. Taigi truputėlis pozityvo ir daina apie saulę, tą, kur šviečia danguj.

Žymos

Susiję

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close