AlbumaiNaujienos

Po ketvertuką į visą pilną. Despotin Fam "Vienas" ir vienas geriausių

Despotin Fam Vienas virselis 3Viena ilgiausiai gyvuojančių Lietuvos repo grupių pristato naująjį savo darbą – albumą „Vienas“, klausytojus pasiekusį keturiomis dalimis. Anksčiau už kitus naujus kūrinius išgirsti galėjo prie jo gimimo prisidėję gerbėjai.

Albumo kūriniuose nagrinėjamas vieno žmogaus santykis su savimi ir pasauliu kuriame jis gyvena bei veikia. Despotin Fam savo tekstuose kalba apie ilgesį, apie vieno žmogaus požiūrį į gyvenimą ir įvairius jo aspektus, su kuriais susiduria šių laikų visuomenė.

Individo ir jo santykio su pasauliu tematika – labai gerai pažįstama vieniems nuo kitų nutolusiems Despotin Fam nariams. Keturi grupės nariai išsisklaidę po visą pasaulį. Todėl ir albumo kūriniai buvo įrašinėjami skirtinguose pasaulio kraštuose – Londone, Berlyne, Melburne, Vilniuje, o kartu – toliau nuo Lietuvos didmiesčių: Druskininkuose, Molėtų ir Švenčionių rajonuose.

„Vienas“ – trečiasis prieš penkiolika metų veiklą pradėjusių reperių albumas. 2004-aisiais pasirodė tuomet dar dueto Shmekla & Vaiper albumas „Iš Kitos Ekrano Pusės“, tapęs neabejotina lietuviško hip hopo klasika. Vėliau, susiformavus grupei, 2010-aisiais pasirodė debiutinis grupėsalbumas – „Odisėja 49“. Simboliška tai, jog ir naujasis darbas pasirodo po beveik šešerių metų pertraukos.

[ytp_video source=”CpAhDBHUYpA”]

Despotin Fam„Ko gero, mes – tiesiog perfekcionistai. Taip jau išeina, kad gimusias kūrinių idėjas kartais galiausiai palaidojame arba paliekame ateičiai, o jas pakeičia kitos, kurių net nebuvo planuose, – pasakojo Despotin Fam narys Paulius Sugintas-Shmekla.

Šis albumas – ir klausytojų, kurie išreiškė norą turėti jį savo kolekcijoje, nuopelnas. Pirmiausiai albumo kompaktinės plokštelės pasiekė tuos, kurie jo gimimą sekė nuo pat pradžių ir įsigijo pirmąsias tris jo dalis.

Nuo šiandienos albumą galima perklausyti ir įsigyti grupės Bandcamp puslapyje: http://despotinfam.bandcamp.com/album/vienas-cd-4-4

Greitu metu jį bus galima rasti ir keliose kultūros leidinių, muzikos ir miesto aprangos parduotuvėse. Netrukus jį bus galima perklausyti Spotify platformoje, o paklausyti ir įsigyti – iTunes parduotuvėje.

Žymos

Susiję

One Comment

  1. kai tavęs paklausia kokio lietuviško repo klausai , tai paminėdamas despotus išvengi to gėdos jausmo .
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close