AlbumaiNaujienos

Pora naujos kartos sunkiasvorių Asun Eastwood & Vago “Sewer Science” #80

Panašu, kad po derlingų savaičių atėjo laikas pailsėti. Bet nežiūrint į tai mes radom jums šį bei tą naujo ir įdomaus.

Naujos kartos Toronto pasididžiavimas MC pasivadinęs Asun Eastwood ir vakarų pakrantės beatų pynėjas Vago. Iki idėjos įrašyti Sewer Science, chebra ne kartą turėjo progą padirbėti kartu. Sunkūs, tamsūs bytai, niūroki prisotinti realybės rhaimai. Kaip tik kritikai nevadino šios atmainos hiphopo , bet panašu, kad pastaruoju metu vis dažniau pasirodo toks terminas, kaip neo-boom bap, prigis jis ar ne nežinom, bet faktas, kad tokia hiphopo atmaina dabar užvaldė undergraundinį hiphopą, dėka Griseldos sėkmės…

Sau į kompaniją Asun ir Vago prikvietė, visą eilę kitų neo-boom bapo atstovų, Mooch, Che Uno, Raz Fresco, Black Nazx, Recognize Ali, M.A.V., Primo Profit, ir vienas iš mano favoritų Daniel Son.

Būtų klaidinga teigti, kad chebra įnešė kažką naujo į tai, ką daro. Bet už tai, tai kas yra šiame albume yra išties puikus savo stiliaus pavyzdys… Puikiai iliustruojantis šių laikų aktualijas, jo trendus ir netgi orą už lango, kaip keistai tai skambėtų.

Smagu, kad dar iki albumo išleidimo Asun ir Vago paleido į internetą vieną kitą gan neblogą video klipą, kurie pristato šį albumą, plius chebra pareiškė, jog nori atiduoti savo naują albumą “chaliavai”… iš vienos pusės tai – puiku, bet iš kitos labai norėtųsi turėti jo fizinę formą savo rankose.

Taigi, daug kam nauji vardai, vis dar gan svetimas mūsų kraštuose garsas ir nuotaika… bet tai yra Gatvės Lygos savaitės albumas … Skanaus!

Tradiciškai dar daugiau šviežio ir įdomaus HH rasite klausydami Gatvės Lygą tiesiogiai arba laidų įrašus –> https://www.mixcloud.com/discover/gatves-lyga/ . Laidos svečias Laikrodis iš Despotin FAM, kuris neseniai pristatė savo Mixtape ir kartu anonsuos Despotų pilnos sudėties koncertą. Taip pat nepamirškite balsuoti ir už Gatvės Lygos top 10 –> https://gatves-lyga.lt/lt + nepamirškite atiduoti savo balso albumo rinkimuose!

 

 

Žymos

Susiję

Close