AtlikėjaiVideo Klipai

PREMJERA! “Alhi – Between me and myself“ (video)

Alhi
Alhi

Jis nustebino lietuviškos repo muzikos sceną 2011 m., į dienos šviesą paleisdamas savo debiutinį prodiuserinį albumą „Selekted konnekted“, kuriame pirmąsyk viename katile virė toks didelis kiekis Lietuvos ir užsienio pogrindžio repo žvaigždžių. Pernai jis darbavosi su grupės „Rūkas“ antruoju albumu „4 keliai“ bei surinko visus geriausius savo intrumentalus į rinkinį „No MCs allowed“, o šiemet – grįžta su nauja jėga bei futuristiniais garsais, pasiruošęs kilnoti ne tik repo muzikos mylėtojų kojas, bet ir galvas.

Jūsų dėmesiui, debiutinis Alhi klipas dainai „Between me and myself“, purenantis dirvą būsimam atlikėjo albumui:

Paties atlikėjo teigimu, daina gimė bandant pabėgti nuo nejaukios tylos prie šv. Kūčių stalo. Muzika atsirado labai netikėtai – tai buvo paskutinis bandymas tądien pagauti mūzą už skvernų – ir tai netikėtai pavyko! Į pagalbą pasitelkęs profesionalių režisierių ir operatorių komandą, Alhi įvilko dainą į vizualų rūbą, suteikdamas jam pilną meninę išraiškos forma.

Tačiau tai dar ne viskas! Spausk ant žemiau pateiktos nuorodos ir dainos singlą atsisiųsk nemokamai:

http://alhi.bandcamp.com/album/between-me-myself

arba

https://soundcloud.com/alhisam/sets/alhi-between-me-and-myself

Single rasite kūrinio intrumentalinę partiją bei vokalą, tad remix‘ai yra maloniai laukiami! Juos galite siųsti adresu: alhiofficial@gmail.com

Prisijunk prie Alhi svetainės Facebook trumpuoju adresu fb.alhi.lt ir sek naujienas, kurių artimiausiu metu bus dar daugiau.

 

Alhi
Alhi
Žymos

Susiję

2 komentavo

  1. Nzn kaip kietiems atrodo is salies, bet kai pat sportaves kovos menus, ir kaip pamaciau judesiukus su bokso pirstinem tai atrodo tikrai juokingai. manau sitos vietos nereikejo, smugiai nepanasus i smugius.
    0    0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close