NaujienosStraipsniai

Prenumeruok Hip-Hop naujienlaiškį ir laimėk bilietus į ONYX

naujienlaiskisNuo šiol pagrindines Lietuvos HipHop naujienas jau gali prenumeruoti pats ir prenumeratą rekomenduoti draugui. Tokiu būdu nieko nepraleisi ir visada būsi ryšio zonoje jausdamas pulsą tarp dviejų H. HipHop.lt naujienlaiškį elektroninis paštininkas punktualiai pristatys kas antrą sekmadienį, kad po aktyviosios savaitės dalies pašte rastumėte visas svarbiausias muzikos, video ir renginių naujienas.

Visi užsiprenumeravę naujienlaiškį kartu turės galimybę laimėti prizus ir klausytis naujausių darbų. O gera žinia ir tai, jog jau pirmajam laiškui turime super dovanų. VISI užsiprenumeravę naujienlaiškį iki Gegužės 12 dienos 12 valandos turi puikų šansą laimėti 2 bilietus į vieną energingiausių vakarų šiemet ir Lofte 15 dieną šokinėti kartu su ONYX. Ir tai tik pradžia.

arba spausk čia –> http://prenumerata.hiphop.lt/

Tad kviečiame užsisakyti naujienlaiškį, kurio formą jau turbūt radai ir kurią nuolat rasi dešinės ekrano pusės apačioje. Geriausiu reikia dalintis ir su draugais, tad jei pažįsti žmogų, kuriam aktualus HipHop = rekomenduok ir jam, o laimėjęs bilietą jis nebus kiaulė ir į geriausius vakarėlius paims tave kartu.

Esame HH bendruomenė, tad tikrai savų  „nespaminsim“ ir neskriausim – žodis! Nepamiršk patvirtinti prenumeratos, kad galėtumei laimėti bilietus, o mes pasistengsime pateikti visa, kas įdomaus vyksta mūsų visų kultūroje! 1meilė
O, tie kurie nelaimėsit bilietų 🙁 – galit pirkti:

PIRKTI BILIETĄ

Žymos

Susiję

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close