InterviuNaujienosStraipsniai

Prie repo grįžęs su Mental Crew, dabar Arty pristato ir solinį albumą [interviu]

FrontPuikiai daugeliui, kaip Mental Crew narys pažįstamas Arty pristato naująjį savo solinį albumą. Panašu, kad atlikėjas įdėjo daug darbo, kadangi ne tik pristato albumą, kuriame 19 gabalų , tačiau ir skambesys ženkliai pakito nuo ankstesnių Arty darbų. Taigi rekomenduojame visiškai nemokamai atsisiųsti albumą iš –> https://hip-hop.lt/arty/ ir įsijungus, kartu paskaityti ir trumpą interviu su pačiu Arty.

Įsivaizduok situaciją, kad būtum galėjęs išgirsti naująjį savo albumą dar prieš pradėjęs jį kurti? Ar būtum pasinaudojęs proga ir ar tai būtų ką pakeitę? Mental Crew albume Grįžk Prie Repo bučiau nesakęs kad mečiau rūkyt, nes vėl rūkau, bet noriu mest. Tačiau soliniame albume nekeisčiau nieko.

Ar turėjai tikslą visame šiame albumo kūrimo procese? Sukurti kuo daugiau dainų.

Albume daug prodiuserių, kaip sekėsi sulipdyti skirtingą skambesį į vieną darbą? Kuo puikiausiai 🙂

https://soundcloud.com/arty-official/arty-album?utm_source=soundcloud&utm_campaign=share&utm_medium=facebook

Repuoji jau gan ilgą laiką, ar galėtum suskirstyti visą tą laiką į etapus ir koks tada būtų dabar? Kai pradėjom repuoti nesigavo, bet palaipsniui pradėjom tobulėti. Tada pasirodė Svaras ir nusivežė mus į radijo laidą Gatvės Lyga. Likom trise: aš (arty), Sidas ir Tigris. Etapais: iki 2002-2010 žaidimas, 2014-dabar arimas.

Kur ir kaip galima įsigyti albumą? Albumą galima atsisiųsti nemokamai iš www.hip-hop.lt/arty arba įsigyti 2CD komplektą iš SOFTLINE LT arba www.imuzika.lt

Kaip manai, kas labiausiai veikia reperių skambesį? Kur yra priežastys daugumai reperių ir tau tame tarpe, kada atsiranda poreikis eksperimentuoti ir sąmoningai nutolti nuo daugelio kitų savo darbų skambesio? Nes nefiksuoju savęs prie buvusio darbo, judu į priekį. Brolis (Hiiso) atsiunčia muzika, iškart priimu ir repetuoju tekstą kasdien, įrašau po kokio mėnesio studijoje Shiaure Rec, kurioje daina gludinama iki geriausios audio dizaino kokybės. Priimu dainą iš jo besąlygiškai.

Kuris albumo gabalas tau labiausiai artimas? Intro (Hiiso)

Na ir pabaigai, ko palinkėtum skaitantiems? Linkiu kantrybės, meilės, tikėjimo.

Primename, kad albumą galite perklausyti https://hip-hop.lt/arty/  .
O visas naujienas ir tolimesnę Arty kūrybą rekomenduojame sekti https://www.facebook.com/MentalCrewOFFICIAL

 

 

 

 

Žymos

Susiję

3 komentavo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Close